Gwiazdy

Martyna Wojciechowska szczerze o mężu: "Silny mężczyzna nie boi się silnej kobiety"

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski od kilku tygodni są szczęśliwym małżeństwem. W jednym z ostatnich wywiadów podróżniczka zdradziła, jaki prywatnie jest jej mąż i czym jej zaimponował na pierwszym spotkaniu.

Martyna Wojciechowska szczerze o mężu

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski pilnują swojego życia prywatnego i to oni decydują o tym, czym chcą się podzielić ze swoimi fanami. Ostatnio jednak podróżniczka udzieliła bardzo szczerego wywiadu, w którym uchyliła rąbka tajemnicy o swoim mężu.

- Odpowiedziała, że jest wrażliwy, uważny, czuły, odpowiedzialny. Ale mówi też ciekawe rzeczy, które pozwolę sobie zacytować: "Wierzę, że naprawdę silny mężczyzna nie boi się silnej kobiety i jest feministą, dlatego nowa definicja męskości powinna opierać się na wrażliwości i odpowiedzialności" - przeczytał Mateusz Hładki.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - miłość

Z wywiadu dowiadujemy się również, jak zachowywał się Przemek Kossakowski podczas pierwszego spotkania z podróżniczką i jak zdobył jej uznanie.

- Martyna mówi tak: "Kiedy spotkaliśmy się po raz pierwszy był autentycznie mną zainteresowany, w ogóle nie opowiadał o sobie, nie stroszył pawiego ogona, nie starał mi się zaimponować i tym mnie ujął najbardziej. Tym co mi najbardziej imponuje u mężczyzny jest dystans do świata i do siebie, nie wybujałe ego, wrażliwość na drugą osobę i uważność w codziennym życiu" - zacytował nasz dziennikarz.

>>> Zobacz także:

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub. "Wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic"

Szczęśliwa Martyna Wojciechowska o prywatnych i zawodowych sukcesach. "Dziś jest wiele okazji do świętowania"

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski "zrywają z tradycją" i pokazują zdjęcia z podróży... przedślubnej

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Iza Dorf

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości