Gwiazdy

Martyna Wojciechowska nie nadąża za swoją córką. "Jak ona to robi?!"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Martyna Wojciechowska

Szpagat na obręczy podwieszonej do sufitu to nic trudnego. Udowadnia to córka Martyny Wojciechowskiej. Dziennikarka i podróżniczka opublikowała w sieci filmik z Marysią, która ćwiczy od rana. Imponującej kondycji i zręczności, jaką wykazuje się 12-latka, można tylko pozazdrościć. Zobaczcie sami.

Poranek nie należy do ulubionej pory dnia większości z nas. Zwłaszcza w poniedziałek. Niektórzy z trudem odnajdują się w nowej rzeczywistości po weekendzie. Do takich osób z pewnością nie należy córka Martyny Wojciechowskiej.

Martyna Wojciechowska pokazuje ćwiczącą córkę

Dziennikarka i podróżniczka opublikowała filmik, na którym Marysia ćwiczy na umocowanej w suficie obręczy. 12-latka wykazuje przy tym niezwykłą sprawność fizyczną i elastyczność.

Jak Ona to robi?! I to w poniedziałek od samego rana! Bez kawy? Wy też czasem nie nadążacie za swoimi dziećmi? #monday #staypositive #smile #power #martynawojciechowska

- napisała Martyna Wojciechowska na Instagramie.

Sportowe zdolności nastolatki zostały docenione przez fanów Martyny. Obserwatorzy nie szczędzili pochwał pod adresem wygimnastykowanej dziewczynki.

Pod wrażeniem była m.in. Monika Olejnik.

???❤️

- skomentowała emotkami dziennikarka, która jest miłośniczką sportu i aktywnego trybu życia.

Też bym tak chciała ?. Brawa dla niej???

Cudowna, piękna i zdolna dziewczynka ?

Magia ?

Niesamowita! Podziwiam z zachwytem ?

- czytamy w komentarzach pod zdjęciem.

Córka Martyny Wojciechowskiej

To nie pierwszy raz, kiedy Martyna przyznaje, że nie nadąża za swoją córką. W kwietniu, z okazji jej urodzin, opublikowała zdjęcie z małą Marysią. Dziennikarka opatrzyła je wzruszającym opisem.

12 lat temu zostałam mamą Marysi i wyruszyłam w NAJWSPANIALSZĄ PODRÓŻ W ŻYCIU❤️ I to bez mapy. Moja kochana nastolatka obchodzi dziś urodziny, a ja się zastanawiam kiedy ten czas minął? Jeszcze niedawno uczyłam Ją stawiać pierwsze kroki, a dziś już za Nią nie nadążam ?‍♀️

Fundacja Martyny Wojciechowskiej i Fundacja Po Drugie zamierzają wybudować w Polsce dom dla nastoletnich i usamodzielniających się matek oraz ich dzieci. Zobacz, co o projekcie dziennikarka mówiła w naszym programie:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustów. „To wykorzystanie mojego wizerunku bez zgody”

Martyna Wojciechowska wybuduje dom dla nieletnich matek. „Obowiązkiem dorosłych jest zająć się dziećmi i ich dziećmi”

Martyna Wojciechowska zachwyca kreatywnością. Nie uwierzycie, co robi podczas izolacji

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości