Martyna Wojciechowska ponownie rusza na kraniec świata: "Kobieta, do której lecę, jest absolutnie wyjątkowa"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Martyna Wojciechowska | fot. East News

Martyna Wojciechowska ponownie wyrusza w świat. Podróżniczka i dziennikarka wraz ze swoją ekipą rozpoczyna pracę nad nowymi odcinkami programu "Kobieta na krańcu świata". Martyna właśnie opublikowała zdjęcie z samolotu. - Nie mogę się doczekać, aż ją poznacie - pisze Wojciechowska o swojej nowej bohaterce.

Martyna Wojciechowska w podróży

Kolejna podróż, kolejna bohaterka. Martyna Wojciechowska poleciała nagrywać nowe części swojego programu "Kobieta na krańcu świata".

RUSZAM NA KRANIEC ŚWIATA! Ekipa programu melduje się na planie!✌️ Kobieta, do której lecę jest absolutnie wyjątkowa! Nie mogę się doczekać, aż ją poznacie! Kto jest ciekawy kolejnych odcinków??

- napisała Martyna pod zdjęciem na Instagramie. Przy okazji przypomniała o zbliżających się wyborach i zachęciła, by wziąć w nich udział.

W NIEDZIELĘ DRUGA TURA WYBORÓW. Możesz zagłosować nawet, jeśli będziesz wtedy na wyjeździe służbowym czy na wakacjach! Do 10 LIPCA pobierz z gminy, w której jesteś zarejestrowany na liście wyborców zaświadczenie uprawniające do głosowania, idź i ODDAJ GŁOS?? To my decydujemy jaki będzie kraj, w którym żyjemy! #travel #travellife #kobietanakrancuswiata #womanattheendoftheworld #martynawojciechowska #onset #freedombymartyna

- zaapelowała podróżniczka.

Kobieta na krańcu świata - gdzie oglądać

Każda kobieta ma swoją niezwykłą historię, a każdy odcinek „Kobiety na krańcu świata” jest tego potwierdzeniem. Przemierzając kulę ziemską wzdłuż i wszerz, Martyna Wojciechowska odnajduje te najbardziej niezwykłe z nich w najodleglejszych zakątkach świata. Niektóre bohaterki są bardziej delikatne, podczas gdy inne na pierwszy rzut oka wzbudzają strach. Nieważne jednak skąd pochodzą, z wielkomiejskiego Meksyku czy żyjącego poza cywilizacją plemienia indonezyjskiego - łączy je jedno - wyjątkowe historie ich życia.

Wszystkie odcinki programu można obejrzeć w serwisie Player.

Martyna Wojciechowska chce wybudować dom dla matek

Fundacja Martyny Wojciechowskiej i Fundacja Po Drugie zamierzają wybudować w Polsce dom dla nastoletnich i usamodzielniających się matek oraz ich dzieci. Zobacz, co o projekcie dziennikarka mówiła w naszym programie:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Martyna Wojciechowska zdradziła, ile waży. „Kobiety próbują dorównać do wzorca, którego tak naprawdę nie ma”

Martyna Wojciechowska padła ofiarą oszustów. „To wykorzystanie mojego wizerunku bez zgody”

Niebezpieczna pasja córki Martyny Wojciechowskiej. Podróżniczka: „Najgorsze jest to, że powiedziała, że też mnie nauczy"

Autor: Luiza Bebłot