Gwiazdy

Martyna Wojciechowska w czerwonej sukni i szpilkach. Niecodzienne zdjęcie powstało o 6 rano w centrum Warszawy

Gwiazdy

Piotr Molecki/East News

Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie tajemnicze zdjęcie w czerwonej sukience wykonane pod Pałacem Kultury i Nauki w Warszawie. Jak się okazuje, polska podróżniczka wzięła udział w projekcie Bożeny Budzyńskiej, która w wieczorowej kreacji przemierza cały świat. Fani podsumowali: "Kobiecy ogień, kobieca moc".

Martyna Wojciechowska w eleganckiej kreacji

W sobotni poranek Martyna Wojciechowska zaskoczyła fanów tajemniczą fotografią. W kadrze umieszczonym na Instagramie widzimy bowiem dwie kobiety stojące pod Pałacem Kultury, ubrane w czerwone, wieczorowe suknie z odkrytymi plecami i szpilki. Podróżniczka szybko wyjaśniła, że na nowej fotografii pozuje wraz z Bożeną Budzyńską. To właśnie ona namówiła Martynę do wzięcia udziału w jej autorskim projekcie.

CZERWONA SUKIENKA, SZPILKI I JA. Namówiła mnie! Dacie wiarę?! Pamiętacie post o @goralka102, czyli o Kobiecie, która przemierza cały świat w czerwonej sukience? Zaprosiła mnie do swojego projektu i chyba sami rozumiecie, że nie mogłam odmówić! Zanim jeszcze wyleciałam do Dubaju, kilka dni wcześniej o 6:00 rano biegałyśmy w czerwonych sukienkach i na obcasach pod Pałacem Kultury. Nawet VOGUE dziś opublikował nasze zdjęcia! Jak Wam się podoba?

- napisała Martyna.

Na pytanie podróżniczki bardzo szybko odpowiedzieli fani. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci wyrażali swój zachwyt poprzez emotikony ognia i serca.

Duet idealny.

Fiu fiu, kobiecy ogień i kobieca moc.

Pięknie, seksownie.

– czytamy pod zdjęciem.

Bożena Budzyńska – kto to?

Bożena Budzyńska to Polka, która swoje życie dzieli miedzy Polską a USA. W sieci zasłynęła jako autorka podróżniczych zdjęć, na których jest ubrana w czerwoną suknię. Jak zaczęła się ta przygoda? Pięć lat temu Bożena Budzyńska kupiła sobie elegancką kreację z okazji urodzin. Po raz pierwszy zapozowała w niej na dachu wieżowca w Chicago. Medialne zainteresowanie fotografią zainspirowało ją do kontynuowania projektu. Na przestrzeni lat podróżniczka sfotografowała się w charakterystycznej kreacji na prawie każdym kontynencie. Na jej instagramowym profilu możemy podziwiać zdjęcia wykonane w najpiękniejszych miejscach na świecie.

Czy Martyna Wojciechowska nie bała się podróżować w czasie pandemii?

Zobacz także:

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny córki: "Mam w domu małą kobietę o wielkim sercu

Martyna Wojciechowska: "Byłam tak ciekawa, że musiałam uciec z domu". Miała wtedy zaledwie trzy lata

Martyna Wojciechowska nie chce być "lamusem". Podróżniczka rusza z autorskim kanałem na YouTube

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości