Gwiazdy

Martyna Wojciechowska zaraziła córkę swoją pasją. Fanka: "Pięknie uczysz ją poznawać świat"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Nic tak nie łączy ludzi jak wspólna pasja. Okazuje się, że Martyna Wojciechowska i jej córka Marysia mają to samo hobby. Dzięki temu spędzają razem dużo czasu i mogą pielęgnować swoją bliską relację. Fani podróżniczki zachwycają się tym, jak mądrze wychowuje nastolatkę.

Martyna Wojciechowska z córką

Martyna Wojciechowska jest mamą 13-letniej Marysi. Gwiazda stroni od pokazywania w mediach życia prywatnego, a swoją dorastającą córkę trzyma z dala od show-biznesu. Tworzą zgrany duet, mogą na sobie polegać i wzajemnie się od siebie uczą. Dziewczynka na co dzień skupia się na nauce i rozwijaniu wielu pasji, które posiada. Jedną z nich współdzieli ze swoją mamą.

Znana dziennikarka i podróżniczka uchyliła rąbka tajemnicy i pochwaliła się nowym zdjęciem z Marysią. Są obecnie w Dolomitach, w północno-wschodniej części Włoch. Pozują w specjalnych uprzężach do wspinaczki i kaskach na głowach. Okazuje się, że obie uwielbiają góry, a ich wspólnym hobby jest wspinaczka. Dla Martyny to wielka radość, że jej córka pokochała coś, co ona sama uwielbia robić.

- Nie ma nic wspanialszego niż dzielenie pasji ze swoim dzieckiem! W górach wszystko wydaje się prostsze i łatwiejsze… nawet namówienie nastolatki do zapozowania do zdjęcia z matką! To chyba nasze pierwsze (w całości) w tym roku - napisała Wojciechowska.

Fani są pod wrażeniem, że gwiazda ma ta piękną i przyjacielską relację z Marysią: "Ależ Marysia pięknie urosła. To prawda, dzielenie pasji z dzieckiem to wyjątkowa radość", "Jestem pod wrażeniem, jak pięknie uczysz ją poznawać świat. Jak wspólnie go odkrywacie", "Pięknie. I jaka radość Marysi ze wspólnego zdjęcia", "Zbudowanie przyjacielskich relacji z własnym dzieckiem to wyzwanie. Wspólne pasje łączą i to widać dziewczyny" - czytamy w komentarzach.

Martyna Wojciechowska zdobyła Koronę Ziemi

Martyna Wojciechowska jest silną i niezwykle odważną kobietą. W sierpniu 2002 roku rozpoczęła projekt zdobycia Korony Ziemi, czyli najwyższych gór każdego z kontynentów. Gwiazda jest trzecią Polką, która tego dokonała i wspięła się na wszystkie dziewięć szczytów: Mont Blanc (2002 r.), Kilimandżaro (2003 r.), Aconcagua, Island Peak, Mount Everest (2006 r.), Denali, Elbrus (2007 r.), Elbrus, Masyw Vinsona (2009 r.), Piramida Carstensza (2010 r.).

Ekspedycja Martyny została uwieczniona w filmie dokumentalnym pt. "Korona Ziemi" oraz w dwóch książkach "Przesunąć Horyzont" i "Misja Everest".

Zobacz także:

Zobacz wideo: Martyna Wojciechowska wspiera paraolimpijki

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości