Gwiazdy

Syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej skończył rok. Dumna mama pokazała zdjęcia Kazika

Gwiazdy

Wojtek Olszanka/East News

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk zostali rodzicami równo rok temu. Z okazji urodzin synka, szczęśliwa i dumna mama opublikowała na Instagramie urocze zdjęcia Kazika.

Kazimierz to owoc skomplikowanego związku Martyny Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka. Mimo rozstania i początkowych problemów z nawiązaniem przyjacielskich relacji, projektantka wnętrz i piłkarza Lechii Gdańsk w końcu doszli do porozumienia. Teraz wspólnie sprawują opiekę nad synkiem.

Pierwsze urodziny syna Gliwińskiej i Bieniuka

W marcu 2020 roku Martyna Gliwińska została mamą po raz pierwszy. Z kolei dla Jarosława Bieniuka, Kazik to czwarte dziecko - wcześniej, będąc w związku ze zmarłą w 2014 roku Anną Przybylską, został ojcem Oliwii, Szymona i Jana.

Z okazji pierwszych urodzin syna, Martyna Gliwińska pokazała na sowim Instagramie urocze zdjęcia Kazika. - Rok temu pojawił się w moim życiu niczym żyrafa w pokoju i zmienił wszystko. Mój syn Kazik. Jestem dziś taka szczęśliwa i dumna! Wszystkiego najlepszego KRÓLU. Żyj 100 lat i kochaj, jak ja kocham Ciebie. Mama - napisała.

Trudny poród Martyny Gliwińskiej

Narodziny Kazika zbiegły się w rozpoczynającą się w Polsce kwarantanną związaną z pandemią koronawirusa. Będąc w szpitalu, Martyna Gliwińska nie mogła być odwiedzana ani przez rodzinę, ani przyjaciół. Noc przed porodem okupiona była wielkim stresem i obawami.

- Trafiłam do szpitala w przeddzień ogłoszenia kwarantanny. To, co źle na mnie wpłynęło to ten szok. Wszystkie plany, jakie miałam związane z porodem i to, na czym mi zależało, okazało się w zasadzie niemożliwe (...) Nie spałam, myślałam, jak to będzie, że będę z nim sama, nikt mi nie pomoże , nawet złapała mnie taka trema, że się z nim poznam - mówiła Martyna Gliwińska w Dzień Dobry TVN. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, a szczęśliwa mama może teraz świętować roczek Kazika.

Zobacz wideo: Jarosław Bieniuk o talentach swoich dzieci: Córka trenuje lekkoatletykę, a chłopcy sztuki walki

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości