Gwiazdy

Martin Lange prezentuje utwór "Kameleon" na scenie Dzień Dobry TVN. Artyści zapowiadają debiutancką płytę

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Martin Lange – „Kameleon”
Dzień Dobry TVNMartin Lange – „Kameleon”

Duet Martin Lange mają w portfolio współpracę z Rosalie, Reni Jusis, Michałem Szpakiem i Kasią Lins, a to tylko część długiej listy. Po kilku latach pracy studyjnej nad muzyką innych artystów, prezentują emocjonalną, osadzoną w indiepopowym klimacie, autorską odsłonę. "Kameleon" to czwarty singiel zespołu zapowiadający ich debiutancki album.

Duet Martin Lange - kim są?

Duet Martin Lange to kolejny dowód na to, że współczesny polski pop ma własny charakter, a przede wszystkim ma jakość, której jeszcze dekadę czy dwie temu brakowało rodzimym artystom reprezentującym główny nurt. Michał Lange i Marcin Makowiec to bardzo doświadczeni "debiutanci". W ostatnich latach, jako duet slabeprodukcje.pl, wyprodukowali utwory m.in dla Rosalie., Michała Szpaka czy Ofelii.

Osobno udzielali się również wokalnie, produkcyjnie i w roli muzyków sesyjnych w takich projektach jak Sarcast, Kasia Lins (Michał), Reni Jusis, Dawid Kwiatkowski (Marcin). Liczne muzyczne współprace zaprowadziły ich na największe polskie sceny klubowe i festiwalowe. Martin Lange to ich pierwszy w pełni autorski projekt będący zapowiedzią debiutanckiego albumu. Na płycie znajdziemy zestaw starannie wyprodukowanych przebojowych piosenek.

"Kameleon" - historia piosenki zespołu Martin Lange

Utwór zapowiada debiutancki album zespołu. Jak mówią artyści o przesłaniu piosenki, nie zawsze warto szarpać się z przeznaczeniem i na siłę ze wszystkim walczyć. Czasem wystarczy umiejętnie wykorzystać to, co życie nam podsuwa, bez robienia wszystkiego pod prąd. Wtapianie się w otoczenie jak kameleon, potrafi doprowadzić do zatracenia siebie i kryzysu własnego ego. Choć z relacji z ludźmi i wielu sytuacji można czerpać radość i się czegoś nauczyć, to istnieje cienka linia pomiędzy tym a poświęceniem siebie. Warto też w tym kontekście przestać słuchać innych, a zacząć słuchać siebie.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości