Gwiazdy

Marta Żmuda Trzebiatowska przeszła na dietę i wróciła do treningów po ciąży. "Czuję, że będą zakwasy, ale jak ja lubię ten ból"

Gwiazdy

Fot. Tomasz Urbanek/ East News

Marta Żmuda Trzebiatowska kilka tygodni po urodzeniu drugiego dziecka wróciła do ćwiczeń. Aktorka jest podekscytowana tym faktem, ponieważ - jak stwierdziła - trenowanie ma we krwi.

Marta Żmuda Trzebiatowska wznowiła treningi

Marta Żmuda Trzebiatowska związana jest ze sportem od najmłodszych lat. Najpierw zajmowała się gimnastyką artystyczną, a potem doszły inne sporty:

W podstawówce grałam w piłkę ręczną i piłkę siatkową, i bardzo te treningi lubiłam

- stwierdziła w wideo, które zamieściła na InstaStory.

Aktywność fizyczna jest pasją aktorki także w życiu dorosłym. Nic więc dziwnego, że ogromnie się ucieszyła z powrotu do ćwiczeń kilka tygodni po narodzinach drugiego dziecka. Artystka zdecydowała się na ten krok dopiero po otrzymaniu zgody od lekarza.

Oj czuję, że jutro będą zakwasy, ale jak ja lubię ten ból. ??? Ale najbardziej lubię, że udało mi się w natłoku spraw zrobić dziś coś dla siebie. ?

- napisała w poście dodanym w mediach społecznościowych.

Szczupła sylwetka - tak, ale nie za wszelką cenę

Marta Żmuda Trzebiatowska przyznała we wspomnianym już wyżej wideo, że chciałaby wrócić do dawnej figury, ale podchodzi do tego bardzo racjonalnie.

Nie spieszę się z powrotem do formy, mimo że w sierpniu wracam na plan. Nie będę pewnie mieścić się jeszcze w swój rozmiar sprzed ciąży, ale trudno, nie spędza mi to snu z powiek. Wszystko w swoim tempie

- stwierdziła.

Aktorka dodała także, że zanim wróciła do treningów, zaczęła zrzucać nadprogramowe kilogramy za pomocą zbilansowanej diety.

Zobaczcie, co o urodzeniu drugiego dziecka Marta Żmuda Trzebiatowska mówiła w Dzień Dobry TVN.

>>> Zobacz także:

Anna Lewandowska wróciła do treningów po ciąży. "Szczęście wypisane na twarzy"

Aleksandra Żebrowska wspomina początki swojego macierzyństwa. „Nie od razu odnalazłam się w tej roli”

Daria Widawska przeszła na dietę Adele. "Tracę kilogramy i bardzo dobrze się z tym czuję". Ile aktorka już schudła?

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości