Gwiazdy

Marta Żmuda-Trzebiatowska o ciąży: „Cały czas jestem jeszcze aktywna zawodowo"

Gwiazdy


22. Gala Polskich Nagród Filmowych przyciągnęła do Teatru Polskiego w Warszawie plejadę gwiazd. Wśród nich znalazła się nominowana do nagrody Marta Żmuda Trzebiatowska. Ciężarna aktorka zrobiła na fanach nie lada wrażenie. Trzeba przyznać, że wyglądała olśniewająco.

Marta Żmuda Trzebiatowska - Orły 2020

Za nami 22. Gala rozdania Orłów 2020. Na czerwonym dywanie nie zabrakło znanych i cenionych gwiazd ze świata filmowego. Wśród nich Marta Żmuda Trzebiatowska, która w tym roku otrzymała nominację do Orłów w kategorii "Najlepsza drugoplanowa rola kobieca" za film "Mowa ptaków". Na gali rozdania nagród ciężarna aktorka pojawiła się z mężem, Kamilem Kulą. Gwiazda w długiej różowej sukni z falbankami prezentowała się niezwykle efektownie.

Praca na planie to była najpiękniejsza zawodowa podróż, jaką udało mi się odbyć w mojej 15-letniej karierze. Zdecydowanie to była taka rola, o której marzyłam, a już traciłam nadzieję, że jeszcze kiedykolwiek przyjdzie mi dostać taką szansę

– powiedziała aktorka.

Na Instagramie aktorka pochwaliła się wspominaniem z minionego wieczoru. W poście podziękowała całej ekipie filmu za szansę, jaką otrzymała oraz pogratulowała wszystkim nagrodzonym.

Ciężarna Marta Żmuda-Trzebiatowska

Punktem zwrotnym w życiu prywatnym Marty Żmudy-Trzebiatowskiej z pewnością będzie wyczekiwane drugie dziecko. Jak przyznała aktorka, w stanie błogosławionym czuje się świetnie. Czy planuje urlop macierzyński?

Czuję się bardzo dobrze. Cały czas jestem jeszcze aktywna zawodowo, bo zdrowie mi na to pozwala, więc bardzo się cieszę

– powiedziała Marta.

Czy oczekuje chłopca, czy dziewczynki? Niestety tego jeszcze nie wiemy. Marta ceni sobie prywatność i na razie nie chce jeszcze zaradzić płci ani imienia dziecka. Nie pozostaje nam nic innego, jak cierpliwie czekać na nowe informacje.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości