Gwiazdy

"Kochajmy i szanujmy tych, którzy są". Marta Żmuda Trzebiatowska zwróciła się do fanów z wyjątkowym apelem

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Justyna Rojek/East NewsMarta Żmuda Trzebiatowska

Uroczyste obchody dnia Wszystkich Świętych w większości z nas budzą silną potrzebę refleksji nad codziennością. W tym szczególnym czasie chętnie pochylamy się nad tym, co powinno być dla nas ważne. Melancholijny nastrój związany z pierwszym dniem listopada nie ominął także Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Aktorka opublikowała w mediach społecznościowych rozległy wpis, w którym zaapelowała do fanów o pielęgnowanie relacji z bliskimi.

Marta Żmuda Trzebiatowska zaapelowała do fanów

W dniu Wszystkich Świętych zgodnie z tradycją odwiedzamy cmentarze i zapalamy na grobach zmarłych znicze, będące symbolem naszej pamięci i tęsknoty. Uroczystości przypadające na początku listopada nierzadko skłaniają nas także do ważnych przemyśleń. Strata najbliższych, która w tym czasie tak wyraźnie daje nam się we znaki, może stać się motywacją do podjęcia konkretnych działań. Wystarczą proste, a jednocześnie niezwykle wartościowe gesty. Ich znaczenie dostrzegła i zaakcentowała w swoim wpisie Marta Żmuda Trzebiatowska.

- Każdy ma kogoś za kim tęskni, do kogo nie może się już przytulić, z kim nie może już porozmawiać... W tym szczególnym dniu, gdy wspominamy tych, których już z nami nie ma, chciałam Wam przypomnieć... Kochajmy i szanujmy tych, którzy SĄ. Może warto dziś się z kimś pogodzić? Może warto komuś przebaczyć, porozmawiać? Może warto komuś przypomnieć, że się jest? Tak często troszczymy się o przeszłość, zapominając o teraźniejszości, rozpamiętujemy to, czego nie zdążyliśmy, zapominając ile jeszcze mamy do zrobienia - napisała na swoim instagramowym profilu aktorka, zwracając tym samym uwagę na szereg problemów, które w gruncie rzeczy dotyczą wielu ludzi.

Zobacz wideo: Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej misja

Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej misja
Marta Żmuda-Trzebiatowska i jej misja
Dzień Dobry TVN/x-news

Reakcja fanów na słowa Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Internauci nie pozostali obojętni na przejmujący apel, który pojawił się na profilu aktorki w dniu Wszystkich Świętych. Wielu z nich doceniło wagę słów, podkreślających znaczenie prostych, codziennych wyborów. W natłoku obowiązków często zapominamy o tym, co powinno być dla nas najważniejsze. Fani Marty Żmudy Trzebiatowskiej jednogłośnie przyznali, że od czasu do czasu warto pochylić się nad tym problemem. Pochwalili także postawę idolki, która za sprawą wyjątkowego wpisu skłoniła wiele osób do głębokiej refleksji nad swoim postępowaniem.

"Najpiękniejsze, co dziś przeczytałam w necie. Pamiętajmy, ale żyjmy tu i teraz", "Tak, to prawda. Mądre przemyślenia. Podzielam Pani punkt widzenia", "Pięknie napisane, czasami tylko tak trudno nie rozpamiętywać tego, co minęło" - czytamy komentarze.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Pozostałe wiadomości