Gwiazdy

Marta Wierzbicka zmieniła fryzurę. Fanka: "Cudnie wyglądasz"

Gwiazdy

Aktualizacja:
wierzbicka

Marta Wierzbicka od lat była wierna swojej fryzurze. Blond włosy do ramion były jej znakiem rozpoznawczym. Teraz aktorka postanowiła odświeżyć swój wizerunek i postawiła na modne i dziewczęce cięcie.

Marta Wierzbicka zdecydowała się na spektakularną metamorfozę. Wcześniej mogliśmy ją podziwiać z włosami do ramion i rozwianą grzywką. Często wiązała je w koczek lub nosiła koński ogon. A tu proszę! Widzimy aktorkę młodego pokolenia, która postawiła na radykalne cięcie.

Marta Wierzbicka ma nową fryzurę

Aktorka znana jest m.in. z serialu "Na Wspólnej”, w którym wciela się w rolę Olę Zimińskiej. Teraz zdecydowała się na najmodniejszą fryzurę tego sezonu. Mowa oczywiście o francuskim bobie. Kultową fryzurę mogliśmy podziwiać u Audrey Tatou w filmie "Amelia". Podobne cięcie ma również modelka Kaia Gerber oraz wokalistka Cary Taylor.

Metamorfoza Marty Wierzbickiej

Marta Wierzbicka udała się do salonu fryzjerskiego, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Na zdjęciu pozuje z kolorystką Sandrą Kpodonou, natomiast na nagraniu dostrzeżemy jej nową fryzurę w pełnej krasie.

Aktorka znacząco ścięła włosy i odświeżyła kolor. Dodatkowo zdecydowała się na grzywkę do brwi. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie z nową fryzurą. Zresztą tego samego zdania są jej obserwujący.

Piękna zmiana

Moja ukochana fryzura. Chyba w żadnym innym uczesaniu nie wygląda się tak dziewczęco

Pięknie, uwielbiam krótkie włosy

- komplementują fanki.

Wow! Genialna zmiana! Pięknie i młodo. Wyglądasz trochę jak Taylor Swift

- napisał fan.

Jedna z internautek zauważyła, że Marta Wierzbicka przypomina Annę Wintour, redaktor naczelną amerykańskiego wydania magazynu "Vogue".

Hehe, tylko troszkę młodsza

– odpisała jej aktorka.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Marta Wierzbicka – aktorka bez kompleksów

Autor: Dominika Czerniszewska

Pozostałe wiadomości