Gwiazdy

Marta Wierzbicka spełniła marzenie o domu na łonie natury. "Znalazłam tutaj swój spokój"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Reporter:
Katarzyna Jaroszyńska
W leśniczówce Marty Wierzbickiej
W leśniczówce Marty Wierzbickiej Dzień Dobry TVN
wideo 2/12

Marta Wierzbicka należy do grona gwiazd, które wysoko cenią sobie wypoczynek na łonie natury. Aktorka kupiła przedwojenną leśniczówkę w Puszczy Kozienickiej i z godnym podziwu zaangażowaniem podjęła się jej remontu. W Dzień Dobry TVN artystka odkryła opowiedziała o wyjątkowej inwestycji.

Marta Wierzbicka kupiła dom na skraju lasu

Marta Wierzbicka od lat marzyła o domu położonym z dala od zgiełku miasta. Nie dziwi zatem fakt, że urokliwa leśniczówka w Puszczy Kozienickiej natychmiast przykuła jej uwagę. Aktorka bez wahania podjęła decyzję o zakupie przedwojennej nieruchomości i z zapałem podjęła się jej remontu.

- Znalazłam tutaj swój spokój. Podejrzewam, że jeszcze trochę czasu minie, zanim będę mogła tutaj osiąść i na spokojnie wypoczywać, bo na razie przede mną mnóstwo pracy - stwierdziła artystka w rozmowie z Katarzyną Jaroszyńską.

Marta Wierzbicka o zakupie przedwojennej leśniczówki

Leśniczówka Marty Wierzbickiej położona jest w nad wyraz malowniczej okolicy. Obok niewielkiej posiadłości znajdują się kolorowe ule, w których mieszkają pszczoły, jak również wiekowe stodoły, które zostały odrestaurowane zgodnie z życzeniem aktorki.

- Wiadomo, że łatwiej by było po prostu zburzyć i wybudować nowe, ale ja mam taki zapał i kocham stare rzeczy. Uwielbiam nadawać im drugie życie (...). Od wielu lat szukałam takiego miejsca (...). Jest tutaj przecudowna energia, jest naprawdę uroczo - podsumowała gwiazda.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Reporter: Katarzyna Jaroszyńska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości