Chcesz poznać Martę Malikowską, czyli Kosę ze "Skazanej"? Wylicytuj spotkanie z gwiazdą

Autor:
Justyna
Piąsta
Na planie drugiego sezonu "Skazanej"
Na planie drugiego sezonu "Skazanej"Dzień Dobry TVN
wideo 2/18

Marta Malikowska zachwyciła widzów brawurową rolą Kosy w serialu "Skazana". Fani, którzy chcą osobiście się z nią spotkać i porozmawiać, mają ku temu doskonałą okazję. W tym celu warto wziąć udział w charytatywnej licytacji na szczytny cel. Co należy zrobić?

Spotkanie z Martą Malikowską - "Poznaj Gwiazdę"

Marta Malikowska jest znakomitą aktorką teatralną, filmową i telewizyjną. Dużą popularność przyniosła jej rola Kosy - więźniarki w "Skazanej". Na ekranie można ją zobaczyć w tym serialu u boku m.in. Agaty Kuleszy, Aleksandry Adamskiej czy Tomasza Schuchardta.

Gwiazda zaangażowała się w akcję charytatywną "Poznaj Gwiazdę". To nowatorska inicjatywa, dzięki której można spełnić swoje marzenie i spotkać się ze znaną osobą ze świata muzyki, filmu, sportu, telewizji czy sztuki, a jednocześnie zrobić coś dobrego. By poznać Martę Malikowską, wystarczy wziąć udział w licytacji.

- Na obiad wspólnie z Martą udadzą się dwie osoby, które wylicytują najwyższe sumy. Istnieje możliwość przekazania wygranej bliskiej osobie w formie prezentu. Licytując, wspierasz Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religi w Zabrzu w zakresie budowy i wdrożenia do użytku rodziny protez serca dla dzieci RELIGA HEART ®PED, dzięki której w wielu przypadkach przeszczep serca u najmłodszych okaże się zbędny - czytamy na stronie poznajgwiazde.pl.

Marta Malikowska zachęca do udziału w licytacji

Spotkanie z Martą odbędzie się w jednej z prestiżowych restauracji w Warszawie. Licytacja trwa do 21 marca 2023 roku do godziny 19:00.

- Dbajmy o serca, serduszka, serducha! I mówmy o tym głośno! Nie szepczmy do ucha! Zjedz ze mną kolację, NakarmMY się. Serce sobie i innym pokażmy. Licytacja trwa już tylko do 21.03 - napisała Marta Malikowska na swoim profilu Instagramie.

Więcej informacji można znaleźć na stronie poznajgwiazde.pl. Link TUTAJ.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player Original

Pozostałe wiadomości