Gwiazdy

Joanna Krupa złożyła życzenia urodzinowe swojej pięknej siostrze. Czym zajmuje się Marta Krupa?

Gwiazdy

Joanna Krupa

Joanna Krupa niejednokrotnie podkreślała, jak ważna jest dla niej rodzina. Gwiazda pochwaliła się właśnie zdjęciem z młodszą siostrą. Panie mają ze sobą bardzo dobre relacje. Nie każdy jednak wiedział, że Marta Krupa również zasłynęła w show-biznesie. Czym się zajmowała?

Joanna Krupa z siostrą

Joanna Krupa dała poznać się całemu światu na licznych pokazach mody, a w Polsce zasłynęła dzięki programowi TVN "Top Model". Nie każdy jednak wiedział, że gwiazda ma młodszą od siebie o 4 lata siostrę Martę. Zdarzało się, że panie wspólnie brały udział w wielu sesjach fotograficznych. Jednak Marta próbuje teraz bardziej swoich sił w muzyce.

Joanna słynie z ogromnej rodzinności. Na swoim profilu na Instagramie pokazała zdjęcie z siostrą i złożyła jej życzenia z okazji urodzin.

- Na zawsze będziesz moją małą siostrzyczką - czytamy we wpisie.

Kim jest Marta Krupa?

Kobieta dała się poznać jako modelka, piosenkarka i aktorka. Razem ze swoją starszą siostrą zagrała w filmie dokumentalnym "Lauren Hildebrandt: Live from Hollywood". Największą popularność zyskała jednak dzięki udziałowi w 13. edycji tanecznego show TVN "Taniec z gwiazdami". Tańczyła w parze z Przemysławem Juszkiewiczem - odpadli dość szybko, bo już w drugim odcinku, zajmując ósme miejsce.

Podobnie jak Joanna, Marta aktywnie działa na rzecz ochrony zwierząt. Prywatnie jest żoną amerykańskiego kierowcy wyścigowego Marco Andretti, z którym związana jest od 2008 roku. Para pobrała się 23 września 2017 roku w Stanach Zjednoczonych. Małżonkowie mieszkają razem w Pennsylvanii.

Marta Krupa jest bardzo aktywna w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje prawie 80 tysięcy użytkowników.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Joanna Krupa: Marzę, żeby mieć jeszcze jedno dziecko

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości