Gwiazdy

Marlena opuściła wczoraj dom Wielkiego Brata! Co się stało?

Gwiazdy

Wczoraj wieczorem Marlena Klimczyk zdecydowała się wyjść z domu Wielkiego Brata. Tym samym zrezygnowała z dalszego udziału w programie. Dlaczego podjęła taką decyzję?

Marlena swoją decyzję o opuszczeniu domu Wielkiego Brata argumentuje tęsknotą za dziećmi. Klimczyk odkąd weszła do domu Big Brothera nie widziała swojej rodziny dwa tygodnie. Dla niej był to zdecydowanie za długi czas.

Całkowicie ograniczony kontakt z bliskimi był dla mnie dużym wyzwaniem i doświadczeniem.

Drugim powodem, dla którego Marlena zdecydowała się zakończyć przygodę z realisty-show, była atmosfera w domu Wielkiego Brata, która nie do końca jej odpowiadała.

>>> Zobacz też: Blanka Lipińska w Big Brotherze!

Nie mam tutaj na myśli uczestników. Myślę, że po prostu nie na wszystko byłam gotowa. Byliśmy różni, z różnymi historiami. Ciężko było dostać wsparcie, ponieważ każdego z uczestników w pewnym momencie dopadał kryzys. Dla jednych trudne były rozstania z bliskimi, dla drugich to, że nie mogą korzystać z mediów społecznościowych.

-zdradziła kobieta.

>>> Zobacz też: Łukasz z Big Brothera wyśmiany i poniżony przez innych uczestników programu.

Pomimo tego, że Marlena opuściła dom Wielkiego Brata ma zamiar śledzić dalsze losy bohaterów programu. Co więcej, ma nawet swoich faworytów.

>>> Zobacz też: Nie zgadniecie, po kim Agnieszka Woźniak-Starak nosi ubrania.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości