Gwiazdy

Nie żyje uczestnik "Warsaw Shore". Mariusz Ryjek miał 35 lat

Gwiazdy

Warsaw Shore

To smutna wiadomość dla widzów programu "Warsaw Shore" oraz bliskich Mariusza Ryjka. Mężczyzna nie żyje. Miał zaledwie 35 lat. Przyczyny jego śmierci nie są znane.

Nie żyje Mariusz Ryjek z "Warsaw Shore"

Informacja o zaginięciu Mariusza Ryjka pojawiła się w sobotę na profilu "Zaginieni przed laty" na Facebooku". Kontakt z mężczyzną urwał się ok. 13:40. Potem jego telefon był już nieaktywny. Ostatni raz widziano go, kiedy wsiadał do autobusu na przystanku obok Urzędu Miasta w Gdyni w kierunku Bulwaru Gdyńskiego. Tego samego dnia Ryjek miał wziąć udział w walce podczas gali Krwawy Sport 3. Nie dotarł jednak na miejsce. Jak potwierdzają osoby z otoczenia zmarłego, w ostatnim czasie sumiennie przygotowywał się do wydarzenia.

Informacja o jego śmierci pojawiła się w Internecie w nocy z soboty na niedzielę.

Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje. [...] Wiemy, że żadne słowa, nie zmniejszą bólu rodzinie po stracie najbliższej osoby, jednak chcielibyśmy w imieniu całego zespołu "Zaginieni przed laty", złożyć rodzinie wyrazy głębokiego współczucia

- czytamy.

Kim był Mariusz Ryjek?

Mariusz Ryjek z zawodu był monterem rusztowań w stoczni. Miał jednak wiele pasji i barwną osobowość, dziki czemu udało mu się zrobić karierę w telewizji. Widzowie mogą kojarzyć go nie tylko z programu "Warsaw Shore" ale też m.in. z "You Can Dance".

Kochani z przykrością informujemy, że poszukiwania Pana Mariusza zostały zakończone, niestety nie żyje ?? „Ból i...

Opublikowany przez Zaginieni przed laty Sobota, 8 maja 2021

Rodzinie i wszystkim bliskim zmarłego składamy szczere kondolencje.

Zobacz wideo: Anella o znajomości z Eweliną z "Warsaw Shore": Jest bardzo pozytywną osobą, mamy ze sobą cały czas kontakt

Zobacz też:

Ciężarna Meghan Markle zwróciła się do kobiet na całym świecie. "Miliony z nas czeka skrajne ubóstwo"

Biegają, choć są niepełnosprawni. Sylwester Wilk: "To jest coś, co mnie trzyma przy życiu"

Marcin Prokop pokazał oryginalne zdjęcie z wakacji. "Nieruchomość nad morzem"

Autor: Mateusz Łysiak

Pozostałe wiadomości