Gwiazdy

Wielka metamorfoza Mariusza Jakubowskiego z "Top Model". Nie rozpoznalibyście go na ulicy

Gwiazdy

Dzień Dobry TVN

Mariusz Jakubowski zaskoczył fanów ostatnim zdjęciem w tym roku. Model pokazał się w zupełnie nowej odsłonie. W długich włosach do złudzenia przypomina George'a Michaela. Jego wpis poruszył fanów. "Ładnemu we wszystkim ładnie" - pisali w komentarzach.

Mariusz Jakubowski przeszedł metamorfozę?

Mariusz Jakubowski zyskał popularność w 9. edycji "Top Model", gdzie doszedł do półfinału. Uważany był za jednego z najbardziej lubianych uczestników programu. Wielokrotnie widzowie byli świadkami, jak dodaje otuchy swoim "rywalom". I choć ostatecznie nie zwyciężył, zdobył wierne grono fanów i rozwija karierę w modelingu.

Mariusz na koniec roku postanowił zrobić fanom niespodziankę. Pokazał im się w zupełnie nowej odsłonie. W długich włosach jeszcze go nie widzieliśmy.

- Dla niektórych ten rok był długi jak włosy na załączonym (jak Mariuszek rzuci metaforą to uhh). Ja tylko dziękuję tym, których spotkałem na drodze i tym, którzy na niej są niezmiennie - czytamy w poście celebryty.

Szybko okazało się, że zdjęcie to tylko przeróbka, o czym Mariusz poinformował na koniec wpisu. Nie zmienia to faktu, że fani i tak nie kryli ekscytacji tą przemianą. W komentarzach zaroiło się od komplementów na temat "nowego" wizerunku uczestnika "Top Model".

- Patrzę na to zdjęcie i czekam aż zaczniesz śpiewać "Chery Chery Lady" - napisała jedna z fanek.

- O matko jaki piękny - dodała inna.

- Jest coś mega cool w tym looku, jakaś młodość i dzikość - czytamy w komentarzu kolejnego internauty.

Mariusz Jakubowski - kim jest?

Przed udziałem w "Top Model" Mariusz obronił tytuł magistra inżyniera z towaroznawstwa. Chciał kontynuować naukę na uczelni i bronić pracy doktorskiej o zdrowej żywności. Plany jednak uległy zmianie.

- Miałem cały złoty plan. Chciałem pójść na doktorat w Stanach Zjednoczonych i tam pracować dodatkowo, oprócz robienia doktoratu z zakresu nauki o żywności, ale szczerze mówiąc, troszkę zrobiło się za poważnie w moim życiu i chciałem spróbować czegoś jeszcze - powiedział jakiś czas temu model w Dzień Dobry TVN.

- Miałem na początku dylemat – prawie że moralny. Nie poszedłem do pracy na uczelnię w tym roku. Miałem obawy, że gdzie tutaj kontrowersyjny program. Pozuję nago, a za chwilę mam wykładać o jakości żywności. Troszkę mi to nie pasowało - wyjaśnił.

Furtka do kariery naukowej nie została jednak zamknięta. Model ostatnio rozmawiał z jednym z profesorów i okazało się, że drzwi na uczelnie wciąż ma otwarte. Dodajmy, że Mariusz na swoim koncie ma wiele publikacji naukowych dotyczących zdrowiej żywności. Za swoją działalność otrzymał najwyższe stypendium Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, a także tytuł Najlepszego studenta na Pomorzu.

Mariusz Jakubowski -naukowiec, który zamarzył o pracy modela. Zobacz wideo z Dzień Dobry TVN:

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości