Gwiazdy

Marina wydała nowy singiel. W teledysku wystąpił Wojciech Szczęsny

Gwiazdy

Aktualizacja:
MaRina

Marina zaskoczyła swoich fanów. Po niespełna roku od wydania singla „News” artystka zaprezentowała kolejny utwór „Nigdy więcej”. Tym razem wokalistka pokazała się w nieco innej odsłonie, zapraszając do współpracy rapera Young Igi’ego. Do udziału w teledysku namówiła także swojego męża, Wojtka Szczęsnego.

Nowy singiel MaRiny – „Nigdy Więcej”

Marina swoich sił w branży muzycznej próbuje od wielu lat. Posiadaczka krystalicznego głosu ma na swoim koncie dwie płyty „Hard Beat” i „On My Way”. Choć gwiazda skupiła się na macierzyństwie, nie zrezygnowała z twórczości. Co jakiś czas robi swoim fanom niespodzianki i prezentuje nowe utwory. Tuż przed rozpoczęciem jesiennego sezonu wokalistka pochwaliła się kolejnym singlem „Nigdy więcej”.

Nowa piosenka Mariny została nagrana wspólnie z raperem Young Igi, który ma na koncie współpracę z m.in. Peją, Quebonafide czy Margaret. O czym jest utwór? Tekst singla nawiązuje do trudnych momentów, z jakimi przyszło się mierzyć wokalistce. Żona Wojciecha Szczęsnego wspomina czasy, gdy straciła głos i musiała przejść operację strun głosowych.

Informacją o nowym utworze Marina pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na Instagramie opublikowała zdjęcie i opatrzyła je opisem.

MaRina ft. @youngigiyi -Out Now!!! Witam Was z rana moim świeżutkim singlem z gościnnym udziałem @youngigiyi. Zapraszam do obejrzenia teledysku

Teledysk z udziałem gwiazd

Nowa piosenka Mariny to nie koniec niespodzianek. Artystka do utworu przygotowała także klip rodem z amerykańskich produkcji, na którym pokazuje się w nowej fryzurze. Tym razem wokalistka zdecydowała się na jasny platynowy blond oraz szalone stylizacje. W klipie udział wzięli także brat Patrycii Kazadi oraz Wojciech Szczęsny, który w ostatniej scenie obejmuje swoją żonę.

Jak internet zmienia życie? Zobaczcie, co na ten temat powiedziała MaRina:

Zobacz także:

Lekka piosenka, która skłania do refleksji. Leepeck z premierowym singlem "Carla (Hepi jestem tu)"

Anna Guzik nagrała płytę z kołysankami. Czy aktorka rzuci aktorstwo i stanie się piosenkarką?

Piotr Szczepanik nie żyje. Legendarny piosenkarz miał 78 lat

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości