Gwiazdy

Marika opuściła "Hotel Paradise". Jay i Eliza: "Chciałaś sławy i atencji"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Uczestnicy "Hotelu Paradise 5"
Player.plUczestnicy "Hotelu Paradise 5"

Za nami kolejne Rajskie Rozdanie. Tym razem z programem pożegnała się Marika. Opuszczając hotel, dostała kilka listów od pozostałych uczestników. Jeden z nich napisali Jay i Eliza. Padło w nim kilka przykrych słów. Jak Marika na to zareagowała?

Marika odpadła z "Hotelu Paradise"

To był bardzo emocjonujący wieczór w "Hotelu Paradise", ponieważ aż dwie dziewczyny były zagrożone. Dominika połączyła się z Kasprem, Karolina z Kubą, Jay z Elizą, Grzesiek z Laurą, a Grzegorz z Wiktorią. Marika podeszła do Jaya i Elizy, wiedząc, że tym samym skazuje się na opuszczenie hotelu. Oliwia postąpiła podobnie - stanęła za Grzesiem i Laurą, ale liczyła się z tym, że to nie ona zostanie wybrana. Obie dziewczyny nie chciały rozbijać żadnych par, więc jeśli miały odpaść, to tylko z rąk swoich najbliższych przyjaciół.

Uczestnicy programu "Hotel Paradise"

Zwycięzcy "Hotelu Paradise"
Zwycięzcy "Hotelu Paradise"Dzień Dobry TVN
wideo 2/3

Nagle do programu powrócił Sevag, który mógł uratować jedną z wyeliminowanych uczestniczek. Wybrał Oliwię, przez co Marika musiała na dobre pożegnać się z "Hotelem Paradise" i miała 15 minut na spakowanie swoich rzeczy. Tuż przed odejściem, koleżanki i koledzy wręczyli Marice listy. Co w nich napisali?

"Hotel Paradise 5". List Jaya i Elizy

Marika otrzymała list między innymi od Jaya i Elizy. To, co mieli jej do przekazania, było słodko-gorzką wiadomością.

- Droga Mariko, od twojego powrotu uznaliśmy, że mamy wspólnie czystą kartę, jednak w jakimś stopniu ci nie ufaliśmy. Chociażby przez sytuację z Grzesiem. Często uważaliśmy, że chciałaś sławy lub atencji, jednak na Rajskim Rozdaniu zrozumieliśmy, że twoje intencje są dobre. Możemy mieć różne patrzenie na świat lub różne wartości, jednak to nie wyklucza tego, że możemy mieć dobry kontakt i nawzajem się szanować. Odeszłaś dzisiaj zdecydowanie z klasą i mamy nadzieję, że niedługo się zobaczymy - napisali.

Jak Marika zareagowała na takie wyznania? - Czułam, że nie do końca mogą być pewni tego, że z mojej strony jest czysta karta. Miałam wielokrotnie rozmowy z Jayem na temat tego, że to, że jestem taka ekspresyjna, to jego zdaniem była ta chęć sławy, atencji. A ja po prostu taka jestem. Taki mam charakter, że wszędzie musi być mnie pełno, zawsze muszę mieć swoje zdanie i w końcu cieszę się, że to faktycznie zrozumiał. Myślę, że ten list jest szczery. Na koniec fajnie się z nimi pożegnałam i myślę, że chciałabym ich zobaczyć w finale - powiedziała Marika w rozmowie z Klaudią El Dursi.

"Hotel Paradise 5" - gdzie oglądać?

Premierowe odcinki 5. edycji "Hotelu Paradise" emitowane są od poniedziałku do czwartku o 20:35 na antenie TVN7. Losy uczestników programu można też śledzić za pośrednictwem platformy Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości