Gwiazdy

Marietta Witkowska z "Hotelu Paradise" zaręczyła się. "Patryk spełnił moje marzenie"

Gwiazdy

Autor:
Justyna
Piąsta
Marietta Witkowska

Marietta Witkowska jest szczęśliwie zakochana w Patryku Świdowskim. Wybrali się razem na urlop na Maltę i pewnością zapamiętają ten wyjazd na długo. W niezwykle romantycznej scenerii partner poprosił ją o rękę. Uczestniczka pierwszej edycji "Hotelu Paradise" pochwaliła się pierścionkiem, a nam zdradziła, jakie mają plany na przyszłość.

Marietta z "Hotelu Paradise" - nowy związek

Marietta zdobyła dużą popularność za sprawą udziału w pierwszej edycji "Hotelu Paradise". Na rajskiej wyspie Bali poznała wówczas przystojnego Chrisa, z którym stworzyła parę i dotrwali razem aż do samego finału. Dzięki sympatii pozostałych uczestników, którzy oddali na nich głosy, zostali zwycięzcami.

Po programie jeszcze przez kilka miesięcy tworzyli związek. Zamieszkali razem i planowali wspólną przyszłość, jednak jak się okazało, relacja nie przetrwała próby czasu. Postanowili się rozstać i każde z nich zaczęło układać sobie życie na nowo. Chris jest obecnie z Moniką Czajkowską, a pod koniec lipca po raz pierwszy zostali rodzicami. Z kolei Marietta przez dłuższy czas nie miała szczęścia w miłości, o czym mówiła na swoim profilu na Instagramie, jednak wreszcie los się do niej uśmiechnął.

Witkowska od kilku miesięcy jest zakochana w Patryku Świdowskim. Przez dłuższy czas trzymała ten fakt w tajemnicy, jednak niedawno pojawiła się na jednej w show-biznesowych imprez u boku ukochanego. Marietta i Patryk od miesiąca mieszkają razem, a teraz wyjechali na wakacje na Maltę.

Marietta Witkowska zaręczyła się

W czasie urlopu Patryk zdobył się na przełomowy i niezwykle romantyczny gest. Postanowił oświadczyć się Marietcie, a ona nie wahała się i przyjęła zaręczyny. W mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciem pierścionka.

- Dziś na śniadanie - pierścionek na klifie. Oficjalnie powiedziałam "TAK"! Patryk Świdowski. Jesteś moim bohaterem! - napisała zakochana Marietta.

W rozmowie z dziendobry.tvn.pl gwiazda wyznała, że była w wielkim szoku, gdy ukochany padł przed nią na kolana. Nie sądziła, że po kilku miesiącach znajomości postanowi poprosić ją o rękę.

- Czuję się wspaniale. Gdzieś tam chodziło mi to po głowie, ale nie spodziewałam się, że tak szybko to się stanie. To tylko pokazuje, jak silne jest nasze uczucie. Patryk spełnił moje marzenie, zawsze chciałam poznać kogoś, kto po prostu będzie to czuł i oświadczy się bez żadnego musu albo dlatego, że tak wypada - powiedziała Marietta.

Czy zakochani myślą już o kolejny poważnym kroku w związku? - Tak, planujemy ślub w najbliższym czasie - podkreśliła Witkowska.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Marietta i Chris zwycięzcami „Hotel Paradise”. „Wszystko zrobiłam tak jak zrobiłabym w życiu prywatnym”

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: x-news

Pozostałe wiadomości