Gwiazdy

Ma 17 lat i już podbija polską scenę muzyczną. Marien w piosence "Sama"

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Marien w piosence „Sama”
Marien w piosence „Sama”Dzień Dobry TVN
wideo 2/19

"Sama" to nowy utwór 17-letniej Marien, łączący elementy popu i trapu. Jego tekst opowiada o niezależności i pewności siebie. Młoda artystka zaprezentowała singiel na scenie Dzień Dobry TVN. Zobaczcie, jak jej poszło.

Marien podbija rynek muzyczny

Marien to utalentowana 17-latka z Warszawy. Artystka nie chciała upubliczniać swojego nazwiska, dlatego w twórczości posługuje się jedynie pseudonimem muzycznym. Jej największą pasją jest śpiewanie - od 9. roku życia uczęszcza na zajęcia wokalne.

Na scenie Dzień Dobry TVN piosenkarka wystąpiła z utworem "Sama". Singiel pojawia się już na listach przebojów znanych rozgłośni radiowych. O czym opowiada ten przebój? Jest to piosenka o niezależności, sile i pewności siebie. Ma na celu uświadomienie odbiorcom, że często patrząc na świat przez różowe okulary, nie dostrzegamy tego, co jest prawdą.

Współprace Marien z gwiazdami

"Sama" łączy w sobie elementy popu i trapu. Zarówno muzyka, jak i słowa zostały stworzone we współpracy z m.in. Patrykiem Kumorem, Dominkiem Buczkowskim i Jankiem Bieleckim. Piosenka pojawiła się w streamingu 18 lutego 2022 roku.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości