Gwiazdy

Marianna Schreiber została pisarką. Komu dedykowała swoją książkę?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Marianna Schreiber wydaje książkę

Marianna Schreiber nie zwalnia tempa. Uczestniczka "Top Model" korzysta z medialnej popularności. Właśnie zapowiedziała premierę książki "Udane życie?", która wkrótce trafi na półki księgarń. Fragmentem swojego debiutanckiego dzieła i jego okładką pochwaliła się w sieci.

Marianna Schreiber - kariera w mediach

Marianna Schreiber jest jedną z najgłośniejszych uczestniczek minionej edycji programu "Top Model". Wszystko ze względu na jej męża, Łukasza Schreibera, który jest ministrem w rządzie PiS. Kobieta zaskoczyła wszystkich, kiedy w wywiadach zaczęła opowiadać, że nie zgadza się z poglądami ukochanego.

Poezja i proza

Książki bez których nie wyobrażam sobie dzieciństwa
Książki bez których nie wyobrażam sobie dzieciństwa Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Co więcej, Marianna przyznała, że nie powiedziała mężowi o swoim udziale w show, a sama stara się trzymać z dala od polityki. Zawodowo zajmuje się pracą z uczniami – jest nauczycielką dzieci ze spektrum autyzmu. Jak mówiła, udział w "Top Model" to spełnienie jej marzeń z okresu nastoletniego, kiedy ze względu na złą sytuację materialną rodziny nie mogła zgłosić się do programu.

Marianna Schreiber wydaje książkę

Była uczestniczka "Top Model" nie zamierza osiąść na laurach. Niedługo na półkach księgarń pojawi się jej książka, którą autorka napisała wierszem. Tytuł pozycji wydaje się dość wymowny i brzmi: "Udane życie?". Można pokusić się o spekulacje, że chodzi oczywiście o życie u boku ministra.

- Patrzycie właśnie na okładkę mojej książki. Marzenie się spełnia, ponieważ niebawem zapowiedzi w księgarniach, gdzie również będzie można ją znaleźć. Napisana została przeze mnie poezją. Znajduje się w niej 5 rozdziałów, a w każdym z nich jest 10 wierszy oraz zdjęcia z sesji zdjęciowej, wykonanej specjalnie na potrzeby książki - czytamy w poście na Instagramie.

Część fanów Marianny sceptycznie podeszła do pomysłu wydania przez nią książki. Znaleźli się jednak tacy, którzy z wypiekami na twarzy czekają, aż "Udane życie?" pojawi się w sklepach. Jedna z internautek skwitowała całą sytuację tak: "Widzę, że jest teraz jest więcej ludzi, którzy piszą i wydają książki niż ludzi, którzy te książki czytają. Niestety wiele badziewia zalewa księgarnie. Celebryci piszą biografie, książki kucharskie i inne dziwne rzeczy, gdyby ta książka była podobna do reszty zaliczyłbym ją jak resztę jako makulaturę. Pani propozycja książki mnie zainteresowała i muszę przyznać że jestem pewien że ją kupię. Bardzo Panią cenię za odwagę i wewnętrzną siłę. Jest Pani piękna, wewnętrznie i zewnętrznie. Pozdrawiam serdecznie i czekam na premierę książki".

Marianna Schreiber i jej "Udane życie?"

Autorka książki postanowiła zrobić przyjemność swoim obserwatorom i podzieliła się z nimi fragmentem pozycji.

- Tę książkę dedykuję każdej osobie, która w siebie nie wierzy. Każdej osobie, która owładnięta jest strachem i ograniczeniami, którym boi się przeciwstawić. Każdej osobie, która boi się otwarcie wyrażać myśli i uczucia. Każdej osobie, która pragnie żyć po swojemu, ale szept „co ludzie powiedzą” ją od tego odwodzi. Tę książkę dedykuję swojemu mężowi -… (co po myślniku-zobaczycie w książce) - napisała Marianna Schreiber.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości