Gwiazdy

Maria Niklińska na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "Something Like Real Love"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Maria Niklińska w piosence "Something Like Real"
Maria Niklińska w piosence "Something Like Real" Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Maria Niklińska zaprezentowała na scenie Dzień Dobry TVN wakacyjny przebój "Something Like Real Love". To niezwykle klimatyczny utwór z chwytliwą melodią. Wokalistka napisała go w słonecznym Los Angeles i rozprawia w nim o miłości.

Wakacyjny przebój Marii Niklińskiej

Maria Niklińska jest popularną aktorką i piosenkarką, pisze także teksty do swoich piosenek. Wokalistka chętnie miesza gatunki i style muzyczne. Każdy jej nowy utwór jest czymś niepowtarzalnym i świeżym. Poprzedni singiel "Pomiędzy nami" był wręcz indie rockowy, natomiast "Something Like Real Love" to połączenie popu i r’n’b.

W utworze jest mowa o miłości i o tym, jak często nas zaskakuje. - Myślę, ze kiedyś bardziej doceniałam "ciężar", ale teraz traktuję miłość i związek w kategoriach lekkości, która też może i ma w sobie głębię. I taka jest ta piosenka – wyjaśnia wokalistka.

Maria Niklińska - "Something Like Real Love"

Na scenie Dzień Dobry TVN wokalistka zaprezentowała swój wakacyjny hit "Something Like Real Love". Utwór ma niepowtarzalny klimat i chwytliwą melodię. Do piosenki powstał także efektowny teledysk. Obraz idealnie nawiązuje do lekkości, o której wspomina artystka.

Teledysk nagrany jest w czarno-białych barwach, co jeszcze bardziej podkreśla klimat utworu. W pewnym momencie jednak obraz nabiera barw. W produkcji tej towarzyszą Marii Niklińskiej aktorzy. Wokalistka wystąpiła m.in. w sukni ślubnej.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości