Gwiazdy

Maria Konarowska pochwaliła się utalentowaną córeczką. Fani: "Mały geniusz"

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch

Dzieci w najmniej oczekiwanym momencie potrafią rozśmieszyć swoich rodziców. Maria Konarowska opublikowała w mediach społecznościowych zabawne wideo, na którym pokazała, jak córeczka wykonuje idealną piosenkę na zakończenie weekendu. "Polecam nucić ten singiel w kryzysowych momentach".

Maria Konarowska – piosenka na zły dzień

Gdy wydaje nam się, ze dzień jest do niczego, nagle do akcji wkraczają dzieci. Swoim wdziękiem, poczuciem humoru i nieskrępowaną szczerością potrafią sprawić, że na naszych twarzach z minuty na minutę pojawia się coraz większy uśmiech. Talent do rozśmieszania i grania otrzymała także córeczka Marii Konarowskiej. Jak się okazuje, mała Gaja już poczyniła pierwsze artystyczne kroki. Dziewczyna w rytm gitarowych brzmień wykonała własną piosenkę. Całą sytuację udokumentowała dumna mama. Jak przyznała, tekst idealnie wpasował się na niedzielny wieczór.

Dla wszystkich ubolewających nad tym, że weekend skończył się tak szybko, Gaja napisała bardzo empatyczną piosenkę „Oh sHiT”. Polecam nucić ten singiel w kryzysowych momentach 

Fani zachwyceni głosem dziewczynki

Talent dziewczynki docenili fani jej mamy. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których to internauci gratulowali Marii zdolnej córki. Jednogłośnie przyznali, że Gaja jest małym geniuszem, a piosenka, jaką stworzyła, będzie towarzyszyć im w trudnych chwilach.

 - "Myślę, że wiele osób śpiewa to co niedziela... lub co poniedziałek rano", "Gaja zrobiła mi wieczór. Będę wracać do tego utworu jak tylko jakieś czarne chmury będą nadciągać", "Mały geniusz. Serio zdolna jest" - pisali fani.

Zobacz wideo:

Szkolne i przedszkolne „wpadki” dzieci i rodziców Źródło: Dzień Dobry TVN

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości