Gwiazdy

Maria Dębska dementuje plotki o ślubie z Marcinem Bosakiem

Gwiazdy

fot. Wojciech OLSZANKA/EAST NEWS

Niedawno w mediach pojawiły się pogłoski, że Maria Dębska i jej starszy o 12 lat partner Marcin Bosak planują ponoć sformalizować swój związek. Jaka jest prawda?

Maria Dębska nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Częściowo to wynik jest pracy zawodowej - Maria zagrała jedną z głównych ról w gorącej premierze sezonu, filmie "Piłsudski". W rolę Piłsudskiego wcielił się Borys Szyc, a Magdalena Boczarska zagrała jego żonę. Maria Dębska z kolei wystąpiła w filmie jako Aleksandra Szczerbińska, kochanka polityka.

Maria Dębska i Marcin Bosak

Równie duże zainteresowanie co rola w historycznym romansie budzi jednak prywatne życie aktorki, a zwłaszcza jej związek z Marcinem Bosakiem.

Para poznała się w warszawskim teatrze Studio dwa lata temu. Podczas prób do spektaklu "Ripley pod ziemią". Grał wówczas tytułową rolę, a ona wcielała się w jego żonę. Marcin Bosak przez 15 lat był związany z Moniką Pikułą, z która doczekał się dwójki dzieci, jednak od dwóch lat tworzy parę z Marią Dębską.

Będzie ślub?

Para często pokazuje się razem na wydarzeniach towarzyskich, ale rzadko wypowiada się w mediach na temat swoich prywatnych spraw. Maria Dębska postanowiła jednak skomentowac pojawiające się od pewnego czasu plotki o rychłym ślubie. Pojawiły się nawet informacje, że ceremonia ma odbyć się w Toskanii. Maria Dębska w ostatnim wywiadzie odniosła się do tych informacji.

Będzie ślub, ale więcej nic nie powiem. Pisali, że uwielbiam Toskanię, ale to, że uwielbiam i to, że właśnie tam miałby się odbyć ślub, to należy pokonać długą drogę do tego. Dlatego w Toskanii tylko wakacje.

– powiedziała aktorka w wywiadzie dla Plotka.

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości