Gwiazdy

Margaret już tak nie wygląda. Wokalistka zdecydowała się na spektakularną metamorfozę

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk

Margaret zaskoczyła obserwatorów diametralną zmianą wizerunku. Gwiazda od wielu lat była wierna długim, blond włosom. Tym razem piosenkarka odważyła się na nowy look i zmieniła kolor oraz długość pasm. Jak wygląda w nowej odsłonie? Efekty metamorfozy opublikowała w mediach społecznościowych.

Margaret zmieniła fryzurę

Margaret, czyli Małgorzata Jamroży to znana, polska piosenkarka. Swoją karierę rozpoczęła już jako nastolatka. Na swoim koncie ma wiele znanych hitów, dzięki czemu stale utrzymuje się na fali polskiego show-biznesu. Gwiazda chętnie pojawia się również na imprezach i wydarzeniach branży muzycznej.

Jak dbać o włosy?

Jak ukryć siwe włosy?
Jak ukryć siwe włosy?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Kilka miesięcy temu artystka postanowiła odpocząć od blasku fleszy. Podczas swojej nieobecności przeprowadziła się z Warszawy i wraz z mężem zamieszkała w małym domu na łonie natury. Margaret otworzyła się również na inne nurty muzyczne i stale poszukuje tych, które są odpowiednie dla jej twórczości.

Metamorfoza wizerunku Margaret

Jak się okazuje, Margaret nie rezygnuje z kolejnych zmian w swoim życiu i postawiła na nową fryzurę. Do tej pory jej znakiem rozpoznawczym były długie, blond włosy - artystka była im wierna od lat. Teraz postawiła nie tylko na śmiały kolor, ale także ostre cięcie.

Piosenkarka zdecydowała się na rudy kolor pasm. Nic dziwnego, ponieważ jest on hitem również wśród zagranicznych gwiazd, takich jak Kendall Jenner czy Gigi Hadid. Swoje długie włosy skróciła aż do ramion. Te zmiany przypadły do gustu jej wiernym obserwatorom. - Świetnie Ci w tych włosach - komentuje jedna z fanek. - Bardzo Ci pasuje ten kolor - dodał ktoś inny. Czy jej metamorfoza jest zapowiedzią nowej twórczości muzycznej? Z pewnością przekonamy się o tym już niedługo.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz/East News

Pozostałe wiadomości