Gwiazdy

Margaret zdradziła, że jest zaręczona z KaCeZetem

Gwiazdy

Margaret i KaCeZet razem

Margaret jest w trakcie trasy koncertowej Gaja Hornby Tour promującej jej ostatnią płytę. Wokalistka 2 października zaśpiewała w warszawskiej Stodole. Podczas koncertu zapowiedziała utwór, który miał z nią wykonać KaCeZet. Wokalistka przedstawiła piosenkarza jako swojego narzeczonego.

Podczas środowego koncertu w Stodole wspólnie z Margaret miał wystąpić Piotr Kozieradzki. Para miała wykonać utwór „Daenerys & Jon Snow”. Artystka zapowiedziała swojego chłopaka:

Chciałabym zaprosić teraz na scenę swojego prywatnego narzeczonego

Doniesienia o tym, że Margaret jest w związku z Piotrem Kozieradzkim pojawiły się już jesienią zeszłego roku. Para nie relacjonuje często swojego życia prywatnego w mediach społecznościowych, jednak zdarza się, że publikują wspólne zdjęcia. W maju tego roku, uprzedzając portale zajmujące się doniesieniami ze świata gwiazd, Margaret zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z Piotrem Kozieradzkim. Wokalistka opatrzyła go zabawnym komentarzem Margaret pokazała zdjęcie z chłopakiem i uzupełniła emotikonami: serce i pierścionek . Sposób, w jaki zapowiedziała Piotra na październikowym koncercie tylko potwierdza przypuszczenia, że para się zaręczyła.

>>> Zobacz też: Margaret o swojej nowej płycie - „Gaja Hornby” Skąd pomysł na nazwę Gaja Hornby?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Margaret pokazala zdjecie z chlopakiem ?? @kacezet ❤️?

Post udostępniony przez Gaja Hornby (@margaret_official)

Margaret i KaCeZet razem w życiu i na scenie

Margaret zaprosiła do współpracy Piotra Kozieradzkiego przy okazji produkcji piosenki „Chwile Bez Słów”.

To jest piosenka, którą razem wykonujemy. Zaprosiłam Piotra do współpracy (...) On był producentem, jak byłam artystką. Ja nie miałam chłopaka, on nie miał dziewczyny (...)

- powiedziała w jednym z wywiadów.

>>> Zobacz też: Live DDTVN - Gabi Drzewiecka rozmawia z Margaret o jej pierwszej płycie po polsku: "Wcześniej nie byłam na to gotowa, to trudny język"

Kim jest Piotr Kozieradzki

Piotr Kozieradzki (ps. Kacezet) urodził się 1985 w Warszawie. Artysta ma na koncie takie utwory, jak: Czego ona chce; Nadciąga; Kocham swoje miasto; Mistrz; oraz Niech gadają, w którym gościnnie usłyszeć możecie Kamila Bednarka. Jest muzykiem, wokalistą i tekściarzem. Ma ośmioletnią córeczkę Noemi.

Zobacz film, jak Tomek Kozieradzki radził sobie w roli młodego ojca - dwuletniej wówczas Noemi.

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości