Gwiazdy

Margaret wróci do studia? To jest możliwe, ale wokalistka stawia warunek

Gwiazdy

Aktualizacja:
Dzien Dobry TVNKamil Piklikiewicz/East News

Margaret nagra nową piosenkę? Artystka w ostatnim poście w mediach społecznościowych obiecała, że wyda nowy utwór, w ramach współpracy z Fundacją Rak’n’Roll. Aby to się stało, musi zostać spełniony jeden warunek. W całą inicjatywę postanowiła zaangażować swoich fanów.

Czas na wyciszenie

Na początku grudnia ubiegłego roku Margaret zapowiedziała przerwę od muzyczki i mediów społecznościowych. Gwiazda nie ukrywała, że ostatni czas był dla niej mocno wyczerpujący. Postanowiła więc znaleźć chwilę tylko i wyłącznie dla siebie, wyciszyć się i zadbać o własne zdrowie fizyczne i psychiczne.

Obiecuję wrócić, jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę

– uspokajała w poście na Instagramie.

Powrót w szczytnym celu

W ostatnich dniach gwiazda zapowiedział swój powrót do studia, który wiąże się ze współpracą z Fundacją Rak’n’Rall. Najpierw jednak postawiła wszystkim obserwującym warunek – jeśli w 2 tygodnie uda im się uzbierać 100 tys. złotych na rzecz organizacji, nagra specjalny utwór.

Przyjęłam wyzwanie od Fundacji Rak’n’Roll aby razem z Wami współtworzyć nowy gatunek muzyki, który pomaga przejść przez raka

- podała w opisie zbiórki opublikowanej na Facebooku.

Uzbierana kwota w całości trafi do fundacji, która wspiera osoby walczące z chorobami nowotworowymi.

Zaniepokojenie fanów

Sam apel piosenkarki zyskał szybki rozgłos w mediach nie tylko ze względu na szczytny cel. W studiu Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zauważył, że fani zaczęli się martwić o Margaret.

W ich ocenie po kilku tygodniach nieobecności w przestrzeni publicznej wygląda inaczej, niż wyglądała kiedyś. Niektórzy się obawiają, czy może coś z nią nie jest nie tak

– stwierdził dziennikarz.

Postanowił więc zbadać sytuację, kontaktując się z przyjaciółmi wokalistki. Uspokoili go i powiedzieli, że Margaret czuje się lepiej niż kiedykolwiek.

Zobacz także:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości