Gwiazdy

Margaret została aktorką w filmie "Całe szczęście"

Gwiazdy


Margaret została aktorką! W komedii "Całe szczęście" za miłość odpowiedzialni są Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk, a za muzykę Margaret, dla której to był debiut filmowy. Jak Margaret czuje się w roli aktorki?

Zobacz też:

Edyta Herbuś w rodzinnych Kielcach. To tu zaczęła się jej kariera

Margaret jako aktorka w filmie "Całe szczęście"

W filmie "Całe szczęście" w głównych bohaterów wcielili się Roma Gąsiorowska i Piotr Adamczyk. Na scenie pojawiła się również Margaret - to jej debiut aktorski. Jak Margaret czuła się na scenie w nowej roli?

Ja po prostu robię to co zwykle. Jestem na scenie, śpiewam (...) nie trzeba było mnie specjalnie przekonywać, zwłaszcza kiedy dowiedziałam się, kto w tym filmie gra - powiedziała dla Dzień Dobry TVN Margaret. - Moja babcia strasznie się cieszy, że spotkam papieża - zażartowała przy okazji, mówiąc o Piotrze Adamczyku.

O czym opowiada film "Całe szczęście"?

W spokojne i uporządkowane życie Roberta, muzyka z orkiestry symfonicznej (Piotr Adamczyk), który samotnie wychowuje dziesięcioletniego synka Filipa (Maks Balcerowski), niespodziewanie wbiega pełna energii i uroku popularna gwiazda fitness Marta (Roma Gąsiorowska).

Dwa różne charaktery, spojrzenia na miłość i życie. Jej świat to wielkie miasto, egzotyczne podróże i sport. Marta ma swoje programy telewizyjne, wydaje książki kulinarne, a jej twarz gości na okładkach najpopularniejszych magazynów. Robert to chodzące zaprzeczenie "sportowego trybu życia". Jego świat to spokojna przystań, rodzicielskie wyzwania, kosz pełen prania, klasówki z matematyki syna – wszystko to działa, dopóki w jego życiu nie pojawia się Marta… Przebojowa gwiazda i onieśmielony jej urokiem mężczyzna. Dlaczego los ich połączył? Czy uda im się wspólnie odnaleźć "Całe szczęście"?

Więcej:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości