Gwiazdy

Margaret odniosła się do plotek o uzależnieniu od narkotyków: "Robi się ze mnie ćpunkę"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Margaret około rok temu świadomie zniknęła ze świata show-biznesu i oddała się naturze i życiu w spokoju, z dala od pędu i czerwonych dywanów. Piosenkarka cały czas jednak pozostaje aktywna artystycznie. W jej utworach nie brakuje nawiązań do narkotyków. W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda oburza się, że ludzie, jak sama mówi, zrobili z niej "ćpunkę".

Dlaczego Margaret zniknęła z show-biznesu?

Gwiazda już jakiś czas temu oznajmiła, że porzuca plany międzynarodowej kariery. Tym samym świadomie zrezygnowała z celebryckiego życia. Korzystając z chwili oddechu, Margaret postanowiła skupić się na odzyskaniu równowagi psychicznej. Wyprowadziła się z Warszawy i razem ze swoim mężem, Piotrem "KaCeZet" Kozieradzkim, zamieszkała w lesie. Artystka dopieszcza swój najnowszy album "Maggie Vision", którego premiera zaplanowana jest na 12 lutego 2021 r.

Nasza reporterka Sandra Hajduk w Dzień Dobry TVN poruszyła ten temat i dodała też, że wokół gwiazdy krążą mity dotyczące uzależnienia od narkotyków i złej kondycji.

- Nadal jest płodną artystką, robi muzykę, a to, że nie ma jej w głównym nurcie show-biznesu... - powiedziała Sandra Hajduk.

- Może najzwyczajniej w świecie się zmęczyła, bo wcześnie zaczęła - dodała od siebie prowadząca program, Paulina Krupińska-Karpiel.

Margaret o narkotykach

W rozmowie z Gala.pl gwiazda powiedziała, że krzywdząca jest dla niej łatka osoby nadużywającej narkotyki. Co więcej, nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością.

- To jest w ogóle ciekawe, że robi się ze mnie aktualnie ćpunkę. W takim momencie w moim życiu, gdy nigdy wcześniej nie żyłam tak zdrowo, nie byłam tak szczęśliwa i tak okej sama ze sobą. Biegam, jem zdrowo, więc z jednej strony mnie to śmieszy, a z drugiej też bardzo często rani, bo to też wpływa na mnie, na mój wizerunek i na to, jak myślą o mnie ludzie - czytamy.

- Nie chcę promować narkotyków i ćpania, po prostu pokazuję jakąś prawdę, w sensie, że raz na jakiś czas zajaram gibona, wszyscy to robimy i po prostu luz - powiedziała artystka w rozmowie z magazynem.

Margaret i narkotyki w jej twórczości

Nie tak dawno temu ukazał się singiel Margaret zatytułowany "Roadster", w którym pojawia się motyw używek.

- Znowu to samo w te noce, gdy nie śpię, ludzie snują się bez celu po mieście, ktoś mnie zaprasza na kreskę, ja nie chcę - słyszymy w utworze.

Innym nawiązaniem do narkotyków był post Margaret, w którym napisała:

- A miało być tak - "I jest mi błogo jak po emce codziennie. Rozpuszczam moje włosy gęste w pętli skepta shutdown" - czytamy.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości