Gwiazdy

Margaret i Kara nagrały anty-popowy numer. Współpraca z uliczną raperką zapowiada album "Maggie Vision"

Gwiazdy

Margaret

Margaret jeszcze przed premierą nowego albumu postanowiła podzielić się z fanami zaskakującym singlem. Artystka połączyła siły z reprezentantką polskiej sceny hip-hop. Tym razem do współpracy zaprosiła wschodzącą gwiazdę ulicznego rapu - Karę.

Margaret: nowy singiel "Antipop"

W sieci ukazał się kolejny singiel Margaret promujący nadchodzącą płytę "Maggie Vision". Tym razem artystka wspólnie z Karą porusza nie tylko salony, ale i podwórka. "Antipop" z gościnnym udziałem ulicznej raperki to obiecująca zapowiedź kolejnych ruchów artystki.

Utwór został wyprodukowany przez KaCeZeta, a za teledysk odpowiada Moher, który od dłuższego czasu jest synonimem świeżości na polskiej scenie rapowej.

"Maggie Vision" - kiedy premiera?

Fani Margaret powoli zacierają ręce. Już 12 lutego 2021 r. odbędzie się premiera płyty "Maggie Vision". Najnowsze wydawnictwo, zgodnie z zapowiedzią, ma być połączeniem urban-popowych brzmień z hip-hopem. Co więcej, krążek nagrany został w języku polskim. Nie zabrakło również gości specjalnych. Na płycie oprócz Kary usłyszymy także m.in. Otsochodzi, Kizo i Kukona.

Dla niecierpliwych dodamy, że właśnie ruszyła przedsprzedaż płyty. Album w wersji preorder zawiera dodatkowo plakat, naklejkę, premierowy utwór oraz urozmaiconą poligrafię.

YouTube

Zobacz także:

Paweł Tur - artysta, któremu muzyka gra w sercu od najmłodszych lat

Budka Suflera w hołdzie Romualdowi Lipko. "Wiedział, że muzyka to jedyne, co po nim pozostanie"

Muzyka, sport i optymizm, czyli pasje Maryli Rodowicz. "Uśmiecham się i do przodu!"

Zobaczcie także: występ Margaret na scenie Dzień Dobry Wakacje. Wokalistka zaprezentowała utwór "Serce Baila":

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości