Gwiazdy

Margaret wzięła ślub! Nietypowa ceremonia: "błogosławieństwo szamanów i magiczne pieśni"

Gwiazdy


Artystka niedawno zapowiedziała, że zamierza zrobić sobie przerwę od show-biznesu. Teraz wiemy, co było tego przyczyną. Margaret i KaCeZet wzięli ślub. Był wyjątkowy i odbył się w Peru.

Ślub wokalistki

Margaret kilka tygodni temu ogłosiła fanom, że zamierza zrobić sobie przerwę, aby skupić się na życiu prywatnym. Jak się okazuje, odpoczynek ten był dobrze przemyślany. Jak donosi Profil Psychonauta Foundation, artystka we wtorek wzięła ślub. Kim jest jej wybranek? To KaCeZet, wokalista, z którym artystka zaręczyła się w zeszłym roku.

Margaret i KaCeZet powiedzieli sobie "tak"

Jak przebiegała ceremonia ślubna? Było nietypowo. Choć wokalistka postawiła na tradycyjną, białą sukienkę, miejsce ślubu zaskoczyło fanów. Ceremonia odbyła się podczas warsztatów wokalnych zorganizowanych przez Psychonauta Foundation w Peru. Błogosławieństwo odbyło się z udziałem szamanów i magicznymi pieśniami w tle.

Poza swoją pracą zawodową i osobistą, podczas ceremonii, miał także miejsce ślub, z błogosławieństwem szamanów i warmi icaros, magicznymi pieśniami wiążącymi parę ze sobą. Finał w nocy, bez wódeczki, z zupełnie innym napitkiem

- czytamy na profilu Fundacji "Psychonauta".

Agnieszka Jastrzębska zwróciła uwagę na kreację wokalistki. Biała sukienka miała w sobie coś niezwykłego.

Ja myślę, że ta suknia ślubna przejdzie do historii polskiego show-biznesu. Jest tak oryginalna i wyjątkowa. Jest w tym jakiś sznyt

- powiedziała Jastrzębska w Dzień Dobry TVN.

O ślubie Margaret poinformował tylko profil Fundacji. Nowożeńcy nie pochwalili się jeszcze wydarzeniem na swoich profilach w social media. Jedynie KaCeZet wrzucił zdjęcie z podróży, na którym dostrzec można obrączkę.

Wyświetl ten post na Instagramie.

No zdziczał typo

Post udostępniony przez KcZzzzzz (@kacezet)

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości