Marcin Szczurski przeniósł nas w klimat lat 80. Posłuchajcie utworu "Zmrok"

Gwiazdy


Na scenie Dzień Dobry TVN w piątkowe przedpołudnie pojawił się Marcin Szczurski. Artysta zaprezentował swój najnowszy singiel zatytułowany "Zmrok". O czym śpiewa w tej piosence?

Marcin Szczurski z utworem "Zmrok"

Goszczący w Dzień Dobry TVN Marcin Szczurski przeniósł nas w piątkowe przedpołudnie w klimat lat 80. Artysta na scenie wykonał swój najnowszy utwór o tytule "Zmrok". Piosenkarz śpiewał o toksycznej miłości i jej konsekwencjach. Bohater piosenki tkwi w pewnej izolacji. Przestał także panować nad swoim życiem. Nie wie jednak, czy powinien się rozstać z ukochaną osobą.

Za produkcję "Zmroku" odpowiada Michał Wasilewski, który ma na swoim koncie Fryderyka 2019 (Album Roku Elektronika - "Gradient" zespołu Xxanaxx). Może również pochwalić się wyprodukowaniem piosenek dla Anny Karwan, Bovskiej czy Baranowskiego (np. "Czułe miejsce").

Kim jest Marcin Szczurski?

Marcin Szczurski sam o sobie mówi, że jest wokalistą i kompozytorem z Warszawy, który w swoich utworach chce mówić o emocjach i poszukiwaniu swojego miejsca w świecie. Z muzyką związany jest od około 15 lat. Już jako dziecko miał okazję występować w różnych konkursach wokalnych. Własne kompozycje stawia ponad covery. Efektem jego pracy był chociażby debiutancki singiel "Popiół kurz" (2019 rok), którego współautorami byli Dominic Buczkowski-Wojtaszek i Patryk Kumór.

Chciałbym, aby moja muzyka towarzyszyła ludziom w różnych sytuacjach i emocjach, by żyło im się łatwiej, nieco znośniej w turbulencjach życia

- możemy przeczytać w informacjach na fanpage'u wokalisty.

W gronie ulubionych artystów Marcina Szczurskiego znajdują się m.in.: Adele, Michael Jackson, Ed Sheeran, Coldplay, Dawid Podsiadło czy Czesław Niemen.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Jakimi newsami żyją Brytyjczycy? Ania Senkara przekazuje ciekawostki prosto z Londynu

Katie Melua na koncertach w Polsce z nowym materiałem "Album No. 8"

Michał Urbaniak w ciężkim stanie. Hirek Wrona: "Jeśli ktoś w coś wierzy, to niech się pomodli"

Autor: Wioleta Pyśkiewicz