Gwiazdy

Marcin Rogacewicz szuka pracownika do warzywniaka. Jakie wymagania trzeba spełnić?

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Marcin Rogacewicz

Marcin Rogacewicz - doskonale znany fanom serialu "Na Wspólnej" - prowadzi warzywniak na warszawskiej Woli. Ostatnio aktor zamieścił ogłoszenie z informacją, że poszukuje pracownika. Podał dwa kryteria, które należy spełnić. O jakich mowa?

Marcin Rogacewicz prowadzi warzywniak

Marcin Rogacewicz ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi. Od lat możemy go podziwiać na deskach teatralnych i w serialach. Widzowie na "Na Wspólnej" pokochali go za rolę Adama Namysłowskiego. Natomiast w czasie pandemii aktor postanowił otworzyć warzywniak, o którym opowiedział w rozmowie z Robertem Stockingerem.

Zobacz wideo: Polscy aktorzy i aktorki

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

- W czasie pandemii, jak wszystko się zatrzymało, wpadłem na taki pomysł, żeby otworzyć coś swojego, ponieważ przewartościowałem cały system. Myślę sobie tak, skoro mam czekać na pracę, to chyba coś jest nie ok, więc sobie sam stworzę pracę. To jest pierwsza moja praca, w której jestem producentem, reżyserem i aktorem - mówił wówczas w Dzień Dobry TVN.

Marcin Rogacewicz szuka pracownika do warzywniaka "U aktora"

Pogodzenie własnego biznesu z występowaniem na scenie i domem to nie lada wyzwanie. Czasami Marcin Rogacewicz swój warzywniak "U aktora" musi zamknąć wcześniej, by pobiec na spektakl, a niekiedy klientki mu pomagają. Dlatego artysta doszedł do wniosku, że zatrudni pracownika.

Kochani, nadszedł moment, w którym, by warzywniak mógł się dalej rozwijać, potrzebuję kogoś do pomocy. Zatrudnię osobę z dwoma cechami dla mnie najważniejszymi: by tak samo kochała owoce, warzywa i mój warzywniak "U aktora" jak ja, by umiała ciężko pracować i była uczciwa (jak ja)

Jak dodał, osoby zainteresowane zaprasza na rozmowę do warzywniaka. "Trzymam kciuki", "Szkoda, że nie mieszkam w Warszawie" - komentują ogłoszenie fani.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości