Gwiazdy

Marcin Prokop na festiwalu w Sopocie zaskoczy fanów nową rolą. "W życiu trzeba podążać za swoją pasją"

Gwiazdy

Mateusz Grochocki/East News

Marcin Prokop jest bez wątpienia jednym z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Tym razem na Top of the Top Sopot Festival 2021 pojawi się jednak w nowej roli. Nie tylko poprowadzi wydarzenie, ale również zaskoczy widzów i zagra. Na czym?

Marcin Prokop o muzyce

Marcin Prokop obecnie znany jest głównie jako prowadzący program "Dzień dobry TVN", nie wszyscy pamiętają jednak, że zaczynał swoją medialną karierę jako dziennikarz muzyczny. Pracował m.in. w muzycznej stacji telewizyjnej MTV i miesięczniku "Machina", a także był jurorem trzeciej edycji "Idola". A czy potrafi grać na instrumentach?

- Jestem muzycznie niezdolny. Faktycznie jestem wybitnym słuchaczem, bardzo lubię muzykę. Mogę powiedzieć, że znam się na muzyce. Zgromadziłem przez dwadzieścia kilka ostatnich lat ponad sześć tysięcy płyt, których słucham wciąż i wciąż kupuję nowe. Więc jestem konsumentem, który nie potrafi wydobyć z instrumentu czystego dźwięku i to jest mój wielki życiowy dramat - mówił Marcin Prokop w wywiedzie dla Interii.

Marcin Prokop na festiwalu w Sopocie

Wiadomo, że dziennikarz w przeszłości próbował nauczyć się gry na gitarze, jednak nie zakończyło się to sukcesem. Teraz okazuje się jednak, że Marcin Prokop nabył inną umiejętność. W środę 18 sierpnia opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać, jak gra na perkusji. W ten sposób zapowiedział swój występ na Top of the Top Sopot Festival 2021.

- Dziś na festiwalu w Sopocie zadebiutuję w nowej roli. Zawsze miałem zamiłowanie do dwóch pałek , a w życiu trzeba podążać za swoją pasją, więc tak. Ej, nie doszukujcie się w tym zdaniu drugiego dna - napisał Marcin Prokop na Instagramie.

Owa wiadomość ucieszyła fanów dziennikarza. W komentarzach pod postem czytamy: "Super! Będę oglądać", "To czekamy z całą rodzinką" czy "Właściwa osoba na właściwym miejscu".

Będziecie oglądać występ Marcina?

Zobacz także:

Zobacz wideo: Marcin Prokop i niezapomniane występy w "Mam Talent!": "Zostawiły głęboki ślad w mojej psychice"

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości