Gwiazdy

Marcin Prokop wyjaśnia, czym jest instrybutor. "Oby tylko nikt nie strzelał"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNPiotr Molecki/East News

Marcin Prokop pokazał na Instagramie, co rozumie pod hasłem instrybutor, które od miesiąca robi furorę w internecie. Zobrazował to na przykładzie własnego projektu. Jego wersja urządzenia nie służy do pobierania paliw. Co kryje się za pomysłem prezentera?

Czym jest instrybutor? To pytanie zadawało sobie wielu internautów. Teraz Marcin Prokop dał odpowiedź.

Instrybutor stał się viralem

Jeśli nic ci nie mówi słowo instrybutor, nie przejmuj się, ponieważ nie znajdziesz go w słowniku języka polskiego. Jest ono słowotwórczym popisem mężczyzny, który pod koniec lutego widział, jak policjanci na stacji benzynowej w Rymaniu, strzelali w opony samochodu – zupełnie jak w filmie gangsterskim. Krzyczał do nich wtedy, by nie celowali w "instrybutor", mając na myśli, rzecz jasna, dystrybutor paliwa. Film stał się viralem, a w sieci powstały memy z instrybutorem.

Marcin Prokop i jego instrybutor

Dziennikarz, który słynie z tego, że jego podstawowym narzędziem komunikowania jest poczucie humoru, poszedł krok dalej niż twórcy memów. Zainspirowany brawurową akcją policjantów przejął słowo instrybutor do swojego słownika i użył go w poście na Instagramie. Aby zobrazować, czym może być instrybutor, stworzył na łonie natury instalację złożoną z butli po wodzie źródlanej i plastikowej rurki. Urządzenie miało mu posłużyć do dystrybuowania... soku z brzozy bezpośrednio z pnia drzewa. Zdjęcie podpisał "Ja przy instrybutorze", czym rozbawił tysiące internautów.

Fani Marcina Prokopa pisali na Instagramie:

  • Woda z brzozy lekko słodka... uważaj bo będą strzelać opony
  • Dużo dał Ci ten instrybutor???
  • Oby tylko nikt nie strzelał

Ciekawe, czy instalacja i konstrukcja instrybutora Marcina Prokopa stanie się viralem?

Zobacz wideo: "Zarzuty posiadania narkotyków, najeżdżania na funkcjonariusza, ucieczki z miejsca zdarzenia". Zdemolowała stację benzynową, pozostanie w areszcie

Zobacz też:

Nastoletnie modelki w Tokio. "Byłam wtedy zupełnym dzieckiem. Nie potrafiłam nawet jajka ugotować"

Iga Śmiechowicz ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zrobiła operację plastyczną. Nam zdradziła całą historię

Dorota Szelągowska pokazała swój wiejski dom. "Pięknie to mało powiedziane"

Autor: Magdalena Zamkutowicz

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości