Gwiazdy

Marcin Prokop rozwiązał zagadkę i pokazał zabawne zdjęcie. "Już wiem, kto mi ostatnio podkrada poranną kawę"

Gwiazdy

Marcin Prokop
Kamil Piklikiewicz/East News

Marcin Prokop opublikował w mediach społecznościowych tajemnicze zdjęcie i poinformował, że rozwikłał zagadkę, która trapiła go od kilku dni. Prowadzący Dzień Dobry TVN w żartobliwy sposób zdradził, że przyłapał na gorącym uczynku małego złodzieja.

Marcin Prokop złapał "złodzieja"

Marcin Prokop w lipcu wybrał się na urlop, by zregenerować siły przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami. Dziennikarz postawił na aktywny wypoczynek, wypłynął bowiem w rejs jachtem po oceanie. Pamiątkowe zdjęcie umieścił kilka dni temu w sieci i dodał – "Stary człowiek i może. Tylko mu się nie chce" – napisał na Instagramie.

Wakacje bez przygód nie byłyby z pewnością ciekawe. Na drodze Marcina pewnego poranka pojawił się towarzysz, który przerwał błogi wypoczynek. Jak się okazało, to on odpowiedzialny był za kradzieże. Dziennikarz uwiecznił sprawcę na zdjęciu, a także żartobliwie dodał, że rozwiązał zagadkę znikającej kawy.

No to już wiem, kto mi ostatnio podkrada poranną kawę...

– zażartował Marcin, pokazując na zdjęciu małą jaszczurkę.

Fani podłapali żart Marcina

Nowe zdjęcie Marcina zachęciło fanów do komentowania. Pod postem żartowali oni z sytuacji i przyznali, że uroczej towarzyszce potrzebne jest jeszcze słodkie ciastko. Jedna z osób zwróciła uwagę, że ciekawska jaszczurka z pewnością jest kobietą.

- "Świetna towarzyszka do kawy, jeszcze ciasteczko", "Złodziej złapany", "Urocza towarzyszka", "Ciekawska... Kobieta to jest" - pisali fani.

Zobacz wideo: Czy Marcin Prokop jest przesądny? "To będzie 14. edycja Mam Talent! 13. nigdy się nie odbyła"

Zobacz także:

Piotr Gąsowski oczami rodziny, byłych partnerek i przyjaciół. "Nie udaje na scenie, on jest taki w życiu"

Karolina Pisarek pokazała swojego tatę. Fanka: "Myślałam, że to Piotr Adamczyk"

Alicja Janosz o najlepszych metodach wychowawczych. "Fajnie pozwalać dzieciom być dziećmi"

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości