Gwiazdy

Marcin Prokop ma wyjątkowo pracowitą niedzielę. Dziennikarz znalazł sobie nietypowe zajęcie

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

Marcin Prokop rzadko dzieli się kulisami życia prywatnego. Bywają jednak okazje, kiedy robi wyjątek. Tym razem pokazał, jak mija mu weekend. Prowadzący Dzień Dobry TVN postawił na wyjątkowo kreatywne zajęcie. - Normalni ludzie spędzają wakacyjną niedzielę na spacerze w parku - czytamy we wpisie. Co zatem zajęło czas Marcinowi?

Marcin Prokop - kariera zawodowa

Marcin Prokop jest jednym z najbardziej lubianych dziennikarzy w Polsce. Sympatię widzów wzbudza zwłaszcza wtedy, gdy występuje u boku Doroty Wellman. Prowadzący od około 14 lat tworzą telewizyjny duet w Dzień Dobry TVN.

Ponadto od września 2008 współprowadzi show "Mam talent!". Od listopada minionego roku prowadzi program Lego Masters emitowany na antenie TVN oraz w serwisie Player.

Marcin Prokop - czas wolny

Marcin Prokop jest wyjątkowo aktywny w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie śledzi ponad 600 tys. osób. Dziennikarz pokazał fanom, jak spędza weekend. Tym razem postawił na renowację auta.

- Normalni ludzie spędzają wakacyjną niedzielę na spacerze w parku, na leżaku nad jeziorem, na obiadku u mamusi, tymczasem nienormalni... No cóż - czytamy we wpisie.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Marcin Prokop i Dorota Wellman o kulisach pracy

Autor: Oskar Netkowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości