Gwiazdy

Marcin Prokop chce poprowadzić Fakty TVN i zagrać w serialu? "Jestem gotowy i wciąż mam terminy"

Gwiazdy

Jesienią 2021 zobaczymy Marcina Prokopa w kilku formatach TVN. Będzie pojawiał się nie tylko w Dzień Dobry TVN, ale także w "Mam Talent!" oraz "Lego Masters". Jak dziennikarz radzi sobie z ułożeniem wszystkich swoich obowiązków w kalendarzu? Okazuje się, że ma jeszcze wolne terminy.

Marcin Prokop w jesiennej ramówce TVN

Ta jesień będzie naprawdę gorąca. Wszystko za sprawą oferty programowej przygotowanej przez kanały grupy TVN & Discovery. Podczas jej uroczystej prezentacji, na czerwonym dywanie zaprezentowały się gwiazdy, które w tym sezonie będą świecić właśnie na naszych antenach.

Wśród nich są oczywiście prowadzący Dzień Dobry TVN, w tym m.in. Marcin Prokop. Dziennikarz będzie raczył widzów swoim błyskotliwym żartem i trafnymi komentarzami nie tylko o poranku, ale także wieczorami. Zobaczymy go bowiem nie tylko w naszym programie, ale także w nowych edycjach "Mam Talent!" oraz "Lego Masters".

- Trzeba te wszystkie produkcje skoordynować w moim kalendarzu, a to nie jest łatwe, bo "Lego Masters" produkujemy przez cały miesiąc, 24 dni zdjęciowe. Do tego jeszcze Dzień Dobry TVN, więc w zasadzie stałem się niewolnikiem TVN-u, spętany przez liczne współprace, ale jakoś tak jest mi z tym dobrze - zauważył Prokop.

Brakuje mi jeszcze tylko udziału w jakichś dwóch, trzech serialach i ewentualnie poprowadzenia Faktów TVN, także wysyłam teraz sygnał w przestrzeń - jestem gotowy i wciąż mam terminy

- dodał z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru.

Prezentacja jesiennej oferty programowej TVN

Konferencja ramówkowa TVN & Discovery odbyła się 26 sierpnia w Warszawie. - Mamy taką złotą zasadę, wolność tworzenia i wolność wyboru dla widza . To jest coś, co zawdzięczamy temu, że w naszej telewizyjnej rodzinie pojawił się Player - powiedział dyrektor programowy Edward Miszczak.

Jesienią nowości pojawią się nie tylko w Playerze, ale także w kanałach grupy TVN. Swoje premiery będą miały m.in. seriale "Receptura" i "Papiery na szczęście". Na antenę powróci nie tylko "Mam Talent!", ale też uwielbiany przez widzów "Hotel Paradise" oraz serial "BrzydUla 2".

Oprócz Marcina Prokopa, na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Dorota Wellman, Anna Kalczyńska, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska-Karpiel, Damian Michałowski, Julia Kamińska, Agata Kulesza, Agnieszka Chylińska, Dagmara Kaźmierska i Jan Kliment.

Zobacz także:

Autor: Kamila Glińska

Reporter: Karolina Kalatzi

Pozostałe wiadomości