Gwiazdy

Marcin Meller pokazał zdjęcie ze swojego ślubu. "14 lat przemknęło jak dżygit na koniu"

Gwiazdy

Autor:
Sabina
Zięba
Tomasz Urbanek/East News

Marcin Meller od lat jest w szczęśliwym związku z Anną Dziewit-Meller. Choć na początku znajomości nie pałali do siebie sympatią, świętują właśnie 14. rocznicę ślubu. Z tej okazji dziennikarz opublikował w mediach społecznościowych archiwalne zdjęcie z uroczystości, która odbyła się w Gruzji. Zobaczcie, jak oryginalnie prezentowała się młoda para.

Marcin Meller i Anna Dziewit-Meller

Gdy Marcin i Anna zobaczyli się po raz pierwszy w kawiarni, on pomyślał, że spotkał zarozumiałą małolatę, a ona, że niezłego buca. Nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Potem wpadali na siebie przez wzgląd na pracę. W końcu pojechali razem do Gruzji, gdzie po roku wzięli ślub. Wspólnie wychowują dwójkę dzieci, Gustawa i Barbarę. Unikają skandali i wiodą szczęśliwe życie.

- Wspieramy, promujemy siebie nawzajem, radzimy, debatujemy, możemy na siebie liczyć, to dosyć niezwykłe. Nie jest to zazdrość, ale chciałbym kiedyś napisać powieść, tak jak Ania - mówił Marcin Meller w wywiadzie dla "Zwierciadła".

Marcin Meller obchodzi rocznicę ślubu

Teraz Marcin Meller wrócił myślami do początku związku z Anną i w mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z ich malowniczego i oryginalnego ślubu w Gruzji. Widać na nim, jak w białych stylizacjach maszerują między mężczyznami z szablami w dłoniach w regionalnych strojach. Na drugiej fotografii zapozował z kolei z małżonką w czasach obecnych.

- 14 lat przemknęło jak dżygit na koniu. Tbilisi - Warszawa z Anna Dziewit-Meller wspólna sprawa - napisał na Instagramie Marcin Meller.

Post ucieszył fanów dziennikarza, którzy tłumnie zaczęli składać gratulacje. Pisali: "Moc serdeczności! Fajna z Was para", "Powinni wręczać ordery, za takie małżeńskie osiągnięcia", "Super, nie zmieniajcie się", "Lubię Was osobno i jako parę. Cudownie się Was czyta i na Was patrzy" czy "Piękni młodzi i mądrzy. Gratulacje".

My również dołączamy się do życzeń. Wszystkiego najlepszego!

Zobacz także:

Zobacz wideo: Marcin Meller o Gruzji w Dzień Dobry TVN

Autor:Sabina Zięba

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości