Gwiazdy

Marcin Lemiszewski w wyjątkowej odsłonie utworu "Galop". Trudno przejść obojętnie obok jego występu

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Gustav Peters "Galop", w wykonaniu Marcina Lemiszewskiego
Gustav Peters "Galop", w wykonaniu Marcina LemiszewskiegoDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Marcin Lemiszewski podbił scenę Dzień Dobry TVN wyjątkowym występem. Znany ze swojej wszechstronności muzyk oczarował nas swoimi brzmieniami. Koniecznie zobaczcie jego interpretację utworu Gustava Petera pt. "Galop".

Marcin Lemiszewski i jego talent

Marcin Lemiszewski na co dzień jest nauczycielem muzyki. Co ciekawe, potrafi grać nie tylko na wielu różnych instrumentach, ale również na domowych sprzętach. To perkusista, ksylofonista, kompozytor i autor literatury muzycznej dla dzieci - jego droga artystyczna ma wyjątkowo ciekawy przebieg.

Muzyk do swojej pasji podchodzi z misją - każdego dnia stara się przekazać wychowankom zacięcie do pracy twórczej i radość ze wspólnego grania. A ma się czym dzielić, bo znany jest z ogromnej wiedzy na temat instrumentów perkusyjnych, klawiszowych oraz dętych.

Marcin Lemiszewski na scenie Dzień Dobry TVN

Marcin Lemiszewski od wielu lat związany jest z Filharmonią Narodową w Warszawie. Występował w warszawskich Teatrach: Narodowym, Dramatycznym, Nowym, Żydowskim, Ateneum, Małym i Kamienica. Można było go zobaczyć także w Teatrze Buffo oraz w Teatrze Polskim.

Teraz zaprezentował swój talent naszym widzom. Jego niezwykłe wykonanie utworu Gustava Petera pt. "Galop" to uczta dla zmysłów. To już kolejny raz, kiedy Marcin Lemiszewski swoją pasją i wyjątkową ekspresją muzyczną mógł pochwalić się na naszej scenie.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości