Gwiazdy

Marcin Kwaśny pokazał zdjęcie ciężarnej żony. Znamy płeć dziecka

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Marcin Kwaśny

Marcin Kwaśny za pośrednictwem Instagrama przekazał radosną informację. Żona popularnego aktorka jest w 9 miesiącu ciąży. - Wspaniałe wieści - komentują fani. Jakiej płci jest maleństwo?

Marcin Kwaśny wkrótce zostanie ojcem

Marcin Kwaśny występuje na deskach teatralnych, pisze scenariusze, a także możemy go podziwiać na srebrnym i małym ekranie. Zagrał w takich produkcjach jak: "Rezerwat", "Listy do M. 3", "Pajęczyna" czy "Dywizjon 303. Historia prawdziwa". Aktor prywatnie jest związany z Klaudią, która jest śpiewaczką operową. Teraz ich rodzina się powiększy, o czym artysta poinformował za pośrednictwem Instagrama udostępniając zdjęcie ciężarnej żony.

W oczekiwaniu na...

Do postu dołączył hasztagi, w których zdradził, jakiej płci jest maleństwo. "#9miesiąc #chłopiec #brat" - oznaczył. Jak podają media, para wspólnie wychowuje już córkę.

Zobacz wideo: Polscy aktorzy i aktorki

Polscy aktorzy i aktorki

"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"
"W jakimś sensie byliśmy na siebie skazani"Dzień Dobry TVN
wideo 2/11

W komentarzach posypało się wiele ciepłych słów. - "Gratulacje", "Życzę by dziecko urodziło się zdrowe", "Wow, ale wspaniale wieści", "Będzie dobrze" - czytamy.

Marcin Kwaśny - prywatnie

Marcin Kwaśny dwukrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była architektka Diana Kołakowska. Ich związek nie przetrwał próby czasu i po przeszło 10 latach rozwiedli się. W przeszłości aktor zmagał się też z chorobą alkoholową, którą pokonał - jak wielokrotnie powtarzał w wywiadach - dzięki wierze. Wszystko wskazuje na to, że artysta odnalazł wreszcie prawdziwą miłość i szczęście.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Marcin Makowski/MakuFly

Pozostałe wiadomości