Gwiazdy

Marcin Hakiel znowu zakochany. Tancerz pochwalił się romantycznym zdjęciem

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Marcin Hakiel z nową partnerką

Małżeństwo Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek to już przeszłość. Para oficjalnie zakończyła swój związek. Wszystko wskazuje na to, że tancerz ponownie odnalazł miłość. W mediach społecznościowych opublikował zdjęcie z tajemniczą kobietą.

Marcin Hakiel po rozwodzie

Związek Katarzyny i Marcina dobiegł końca. Para po wielu latach spędzonych u swojego boku postanowiła się rozstać. Obecnie są już po rozwodzie, do którego doszło już na pierwszej rozprawie.

- Cieszę się, że oboje zgodnie doprowadziliśmy sprawę rozwodową do końca. Dziękuję Marcinowi za 17 wspólnych lat i dwoje wspaniałych dzieci. Życzę mu szczęścia i powodzenia. A ja zaczynam nowy rozdział w życiu. Z radością patrzę w przyszłość. Dziękuję z całego serca mojej rodzinie i przyjaciołom za wsparcie — mówiła Katarzyna podczas rozmowy z "Super Expressem".

Marcin Hakiel zaś pochwalił się w sieci zdjęciem z tajemniczą kobietą. Wszystko wskazuje na to, że tancerz znalazł nową miłość.

Marcin Hakiel z nową partnerką

Rozstania, szczególnie te po latach małżeństwa są trudnym, a niekiedy traumatycznym przeżyciem. Wspólne cele, marzenia i plany burzą się niczym domek z kart, a dwoje ludzi wchodzi na inne ścieżki życiowe. Marcin Hakiel nie ukrywał, że rozwód z żoną jest dla niego bolesnym doświadczeniem. Tancerz przeżył "stratę", ale także dał sobie szanse na odnalezienie nowej miłości. Niedawno w mediach społecznościowych opublikował zdjęcie, na którym trzyma za rękę kobietę.

To był dobry weekend. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu

Wymowne zdjęcie komentowane jest na różne sposoby. Choć Marcin nie mówi wprost, kim jest tajemnicza postać, wnioski nasuwają się same. Tancerz odnalazł szczęście u boku nowej partnerki.

- Byłem już w medialnym związku, kolejnych nie planuję - powiedział.

Tabloidy przyjrzały się tej sprawie nieco bliżej. Jak podaje tygodnik "Na żywo" nowa partnerka dzieli z Marcinem wspólną pasję. Oboje kochają taniec i mają wiele tematów do rozmów. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

Pozostałe wiadomości