Gwiazdy

Marcela Leszczak o związku z Miśkiem Koterskim: "Szczęśliwe zakończenia są możliwie"

Gwiazdy

Marcela Leszczak i Misiek Koterski

Mimo że Michał Koterski i Marcela Leszczak jeszcze niedawno przeżywali poważny kryzys, dziś wspólnie z synem Fryderykiem tworzą szczęśliwą rodzinę. W zażegnaniu kryzysu pomogła im… kwarantanna.

Miłość Miśka i Marceli w czasach pandemii

Pod koniec zeszłego roku Marcela Leszczak i Misiek Koterski postanowili się rozstać. Oboje jednak szybko zrozumieli, że chcą być razem i od kilku miesięcy znów tworzą szczęśliwą parę.

Jak przyznała Marcela w niedawnym wywiadzie dla Jastrząb Post, zbawienna dla ich związku okazała się wspólna kwarantanna:

Jak zaczęła się pandemia, to z Michałem do siebie wróciliśmy. To jest dla nas błogosławieństwo, bo mogliśmy w końcu spędzić ze sobą dużo czasu. Dla nas to było wyjątkowe

Modelka nie ukrywa, że oboje włożyli dużo pracy w swój związek, ale to jeszcze nie koniec ich wysiłków.

Nie mówię, że zaraz ślub. Ale dążymy do tego. Pracujemy nad tym, bo nie ma ludzi idealnych. Mamy dużo rzeczy do przepracowania. Jestem dobrej myśli. Ja jestem pracowitym człowiekiem, więc wierzę, że będzie dobrze

- zdradziła Marcela.

Dążymy do tego, aby razem zamieszkać, ale wiadomo, że to jest proces. Chcemy zrobić wszystko od właściwej strony, czyli tak, jak powinno być

– dodała.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani, jak wam minął weekend? ??

Post udostępniony przez 〽️arcela ? (@marcelamargerita)

Kryzys Marceli i Miśka Koterskiego zażegnany

Przy okazji wywiadu Marcela wspomniała o tym, jak wyglądało jej rozstanie z Koterskim. Przyznała, że z szacunku dla wspólnie spędzonych chwil, bardzo jej zależało na zachowaniu dobrych relacji z aktorem. Dzięki temu, że ich rozstanie przebiegało bez kłótni, byli w stanie utrzymać przyjazne stosunki.

Decyzja o zakończeniu związku odbiła się również na ich synu Fryderyku, który bardzo tęsknił za tatą. Modelka zaznaczyła jednak, że Michał bardzo często odwiedzał chłopca i starał się to robić tak często, jak tylko mógł.

Wyświetl ten post na Instagramie.

TATA ❤️ #myhero

Post udostępniony przez 〽️arcela ? (@marcelamargerita)

Misiek Koterski i Marcela Leszczak, czyli miłość od pierwszego wejrzenia

Związek Michała Koterskiego i Marceli Leszczak od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie mediów i fanów. 26-letnia uczestniczka "Top Model" związała się z aktorem w 2017 roku. Po niecałym miesiącu Misiek Koterski oświadczył się Marceli. Modelka przyjęła pierścionek, a krótko po tym zakochani oznajmili, że już wkrótce zostaną rodzicami.

Michał Koterski wielokrotnie podkreślał w wywiadach, że wiele zawdzięcza tej miłości i nigdy tak bardzo nie otworzył się przed żadną kobietą. Po narodzinach Fryderyka często dzielili się swoim rodzinnym szczęściem w mediach społecznościowych.

Zobacz wideo: Marcela Leszczak i Michał Koterski – miłość od pierwszego wejrzenia

Zobacz też:

Michał Koterski składa urodzinowe życzenia Marceli Leszczak. „Moja ukochana królowa Pysia-Misia”

Michał Koterski: "Bóg pomógł mi wyjść z choroby, jaką jest uzależnienie"

Marcela Leszczak i Michał Koterski uczą się śpiewać. Zapowiada się rodzinny projekt

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości