Gwiazdy

Marcela Leszczak i Michał Koterski rozstali się. Modelka potwierdza informację

Gwiazdy

Fot. East News

Misiek Koterski i Marcela Leszczak nie są już razem. Modelka potwierdziła tę informacje w jednym z wpisów na instagramie, który wkrótce potem skasowała. Podejrzenia fanów wzbudziło to, że Michał i Marcela, od pewnego czasu, nie publikowali wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych, a nawet przestali wzajemnie obserwować swoje profile.

Misiek Koterski i Marcela Leszczak nie są już razem

Za sprawą Instagrama pojawiły się przypuszczenia, że Koterski i Leszczak rozstali się. Od dłuższego czasu żadne z nich nie opublikowało wspólnych zdjęć. Przestali też się obserwować.

Informacja o rozstaniu potwierdzona na instagramie

Informację o rozstaniu potwierdziła Marcela Leszczak w jednym z komentarzy. Modelka przyznała, że nie jest już z Michałem:

Niestety tatę mojego syna obraził jeden mężczyzna u mnie na Instagramie: "a twój mąż jest downem"... i choć nie jesteśmy razem, napisałam mu jedynie, żeby zapamiętał ten komentarz, kiedy jego dziecko będzie miało dodatkowy chromosom

po licznych komentarzach internautów - komentarz został już usunięty

Misiek Koterski i Marcela Leszczak: miłość od pierwszego spojrzenia?

Związek Michała Koterskiego i Marceli Leszczak od początku wzbudzał ogromne zainteresowanie mediów i fanów. 26-letnia uczestniczka "Top Model" związała się z synem znanego reżysera w 2017 roku. Półtora miesiąca później Marcela była już w ciąży. Michał przyznawał w wywiadach, że nigdy tak bardzo nie otworzył się przed żadną kobietą. Po narodzinach Fryderyka często dzielili się swoim rodzinnym szczęściem w mediach społecznościowych.

Zdjęcie Marceli z synem u Miśka Koterskiego

Mimo informacji o rozstaniu Michał Koterski wstawił na swoim koncie zdjęcie Marceli Leszczak z ich synem Fryderykiem. Być może to dobry omen i para, ku uciesze fanów rozczarowanych ich rozstaniem, wróci do siebie?

misiekkoterski (Michał Koterski):

Moj Gang ??❤️ #Frylek #Marcelka #gang #miskow #????

marcelamargerita (Marcela Leszczak):

Tylko Ty mogłeś wstawić zdjęcie na który mam wysypkę na gębie ??

Więcej:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości