Gwiazdy

Marc Pilcher nie żyje. Laureat Emmy za serial "Bridgertonowie" miał 53 lata 

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
fhm/Getty ImagesŚwieczka żałobna

Marc Pilcher nie żyje. Stylista jeszcze miesiąc temu odbierał nagrodę Emmy za charakteryzacje do serialu "Bridgertonowie". "Straciliśmy go zbyt wcześnie" – napisała na Twitterze Shonda Rhimes, producentka.

Marc Pilcher – kim był?

Marc Pilcher zdobył sławę i uznanie jako stylista fryzur i makijażu, pracujący przy wielu znanych filmach i serialach. We wrześniu podczas 73. gali rozdania nagród Emmy otrzymał nagrodę za charakteryzacje do serialu "Bridgertonowie". Trzy tygodnie po powrocie z USA do Wielkiej Brytanii, media przekazały smutną wiadomość.

Marc Pilcher nie żyje

Jeszcze niedawno odbierał nagrodę, dziś już go z nami nie ma. O śmierci Pilchera poinformowała agencja, która go reprezentowała. Mężczyzna zmarł 3 października na COVID-19. Mimo że 53-latek był podwójnie zaszczepiony i nie miał żadnych dolegliwości zdrowotnych, jego organizm przegrał walkę z wirusem. Co więcej, Marc wielokrotnie był testowany podczas podróży. Wyniki za każdym razem były ujemne.

Odejście Marca Pilchera nie mieści się w głowie. Zawsze będę pod wrażeniem jego niesamowitych stylizacji fryzur i makijaży, które wniósł do "Bridgertonów". Moje serce łączy się z jego bliskimi, ponieważ straciliśmy go zbyt wcześnie

Zobacz wideo:

Krzysztof Krawczyk - wspomnienia

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: fhm/Getty Images

Pozostałe wiadomości