Gwiazdy

Michał Wiśniewski i Mandaryna kolejny raz łączą siły. "Wszystko zostanie w rodzinie"

Gwiazdy

Justyna Rojek/East News

Michał Wiśniewski i Mandaryna zawodowo znowu razem. Wokalista poinformował na Facebooku o nawiązaniu współpracy ze swoją byłą żoną. Tancerka i jej szkoła zadbają o choreografię do występów grupy Ich Troje.

Michał Wiśniewski i Mandaryna znowu razem

Najnowszy post na fanpage’u Michała Wiśniewskiego wzbudził sensację wśród fanów jego i zespołu Ich Troje. Piosenkarz poinformował o zakończeniu współpracy z choreografem Andrzejem Starowiczem, dziękując mu za ostatnie lata działania. Na jego miejscu pojawi się była żona lidera grupy Marta "Mandaryna" Wiśniewska. Razem ze swoją szkołą zadba o oprawę taneczną występów popularnej grupy.

Bardzo się cieszymy, że jednak wszystko zostanie w rodzinie, bo do zespołu wraca jako choreograf Marta Wiśniewska! Szkoła Tańca MDS - Mandaryna Dance Studio już ciężko pracuje, a efekty poznacie niebawem. Zabrzmi to nieelegancko być może, ale dobrze wrócić czasami na "stare śmieci" :-) Trzymajcie za Martę i jej zespół kciuki!

- napisał Michał Wiśniewski.

Michał Wiśniewski i Mandaryna - historia

Marta "Mandaryna" Wiśniewska już wcześniej współpracowała z Ich Troje. Najpierw jako tancerka, potem jako choreografka odpowiadała za show podczas koncertów zespołu. Między nią a Michałem Wiśniewskim z czasem narodziło się uczucie. Zaowocowało ślubem, a kościelna ceremonia odbyła się w szwedzkiej Kirunie na biegunie północnym. Uroczyste wydarzenie widzowie TVN mogli zobaczyć dzięki programowi "Jestem jaki jestem". Małżonkowie doczekali się dwójki dzieci – Xawiera i Fabienne. Ich relacja zakończyła się rozwodem. Obojgu udało się jednak przepracować wiele rzeczy i nie zerwali ze sobą kontaktów.

W jednym z wywiadów Marta Wiśniewska zdradziła, w którego z rodziców wdały się jej i Michała dzieci. Zobacz materiał:

Zobacz także:

Takiej Małgorzaty Foremniak jeszcze nie widzieliście. Fanka: "Najważniejsze, że osiwieć można pięknie"

Radosna Małgorzata Socha spędza czas ze swoim synkiem. "Dzisiejszy dzień zaczynamy od... zabawy!"

Pies Olgi Bołądź bohatersko ruszał na pomoc aktorce... podczas lekcji tańca na rurze. Co niepokoiło czworonoga?

Autor: Wioleta Pyśkiewicz

Pozostałe wiadomości