Gwiazdy

Mama Lewandowskiego szczęśliwie zakochana. "Miłość jest w was"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
kobieta.wp.pl
Iwona Lewandowska

Mama Roberta Lewandowskiego jest szczęśliwie zakochana. Na profilu w mediach społecznościowych Marioli Bojarskiej-Ferenc, Iwona Lewandowska pokazała się w towarzystwie tajemniczego mężczyzny.

Mama Lewandowskiego szczęśliwie zakochana

Mariola Bojarska-Ferenc zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z Iwoną Lewandowską, mamą Roberta Lewandowskiego wraz z tajemniczym mężczyzną. Podpis, który dziennikarka zamieściła, jest bardzo wymowny i wskazuje, że to partner pani Iwony.

"Inspirujące kobiety"

Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga LegoszDzień Dobry TVN Online
wideo 2/5

- Kochani, jak się okazuje życie zaczyna się po 60-tce. To cudowne, by nadal cieszyć się życiem i miłością, mieć wokół siebie fantastycznych znajomych i przyjaciół. Wczoraj po swoim rodzinnym party wpadłam z Rysiem do swoich przyjaciół, by z całego serca uściskać ich z okazji celebrowania ich miłości. Dojrzali i wspaniali - napisała Bojarska-Ferenc.

I dodała:

- Kochani, cieszymy się z Waszego szczęścia. Miłość jest w Was. Kochamy Was.

Iwona Lewandowska szczęśliwie zakochana

Iwona Lewandowska w 2005 roku została wdową z dwójką dzieci. Po dwóch latach ponownie odnalazła szczęście. Do tej pory nie było wiadomo, jak wygląda jej partner, aż do czasu zamieszczenia zdjęć przez dziennikarkę.

Wybranek mamy Lewandowskiego nazywa się Jacek i prowadzi agroturystykę, to właśnie tam odbyło się przyjęcie, na którym powstały zdjęcia.

- Każdy ma prawo do szczęścia i miłości, bez względu na wiek - pisali internauci pod zdjęciami.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: kobieta.wp.pl

Pozostałe wiadomości