Gwiazdy

"Mam Talent!". Najbardziej wzruszające występy, które sprawiły, że Agnieszka Chylińska nie mogła powstrzymać łez

Gwiazdy

Mam Talent!
TVN

Już wkrótce widzowie TVN będą mogli oglądać kolejną, 13. już edycję "Mam Talent!". Przez lata w programie pojawiło się mnóstwo osób, które zachwycały swoimi talentami. Do historii przeszły też momenty, podczas których wzruszali się nie tylko jurorzy, ale i wszyscy widzowie. Kto nie uronił choćby jednej łzy podczas tych występów?

Wielkie wzruszenia w "Mam Talent!"

Przepiękny wokal, muzyka na żywo, poruszające teksty piosenek czy historie miłosne na piasku to tylko niektóre przykłady występów, którym towarzyszyły łzy wzruszenia.

Marianna Jastrzębowska wykonała na scenie 9. edycji "Mam Talent!" utwór Edith Piaf. Nie tylko zachwyciła jurorów elegancją i klasą, ale też wyjątkowo wzruszyła. – Jesteś wspaniała, cudowna – mówiła po występie Marianny poruszona Agnieszka Chylińska.

W 9. edycji "Mam Talent!" na castingu pojawił się także 78-letni Józef Rawicz Popławski, który dostarczył widzom i jurorom wielu emocji. - Muzyka daje moc ciału, pogodę zmysłom i nieśmiertelność duszy. Ja swoją miłość do muzyki wyrażam śpiewem. Marzyłem o tym, by zostać na scenie, ale rodzina niestety wywarła taką dużą presję, żeby poszedłem w doktoraty, naukę, habilitacje, seminaria, a teraz tego bardzo żałuję - mówił przed swoim występem pan Józef, który na scenie "Mam Talent!" zaśpiewał polską wersję piosenki "My Way" Franka Sinatry. W oczach Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak pojawiły się łzy.

Tadeusz i Barbara Walewacz to małżeństwo, którego występu nie da się zapomnieć. Serenada, którą Tadeusz zaśpiewał żonie, wzruszyła Agnieszkę Chylińską do łez. Ich historia również rozczuliła. W "Mam Talent!" pojawili się w 2017 roku. Wtedy małżeństwem byli od 6 lat. - Żona budzi się i mówi: "kocham cię". To jest dla mnie najpiękniejsze. My kilkanaście razy dziennie mówimy sobie: "kocham cię" – zdradził pan Tadeusz.

TVN

Zwyciężczyni 6. edycji "Mam Talent!" Tetiana Halicyna każdym swoim występem wzbudzała wielkie emocje. Tworząc niezwykłe historie przy pomocy piasku niejednokrotnie wzruszyła widzów. Pojawiając się na castingu stworzyła piaskowy obraz z przesłaniem: "Dzieciom potrzebna rodzina".

W przypadku Grzegorza Kowalskiego do wzruszenia doprowadził nie tyle sam występ, co historia uczestnika "Mam Talent!". Przed wejściem na scenę pan Grzegorz wyznał, że przez 11 lat był samotny. - Jeżeli człowiek znajdzie się na dnie to zrozumie innych ludzi. To nie był łatwy okres, ale był twórczy - zauważył. Po tym, jak zaśpiewał, słowa Agnieszki Chylińskiej sprawiły, że w oczach Grzegorza pojawiły się łzy.

Kolejną, 7. edycję wygrał Adrian Makar - chłopiec, który od siódmego roku życia mieszkał w domu dziecka. Jednak nikt nie wie, jak wiele przeżył w swoim życiu. Swój talent wokalny mógł rozwijać dzięki zaangażowaniu opiekunów z ośrodka wychowawczego oraz domu dziecka w Dubience. Do programu "Mam Talent!" zgłosił chłopca jeden z jego wychowawców Marcin Kostyra. Piosenki, które słyszeliśmy w jego wykonaniu, zawsze chwytały za serce.

26-letnia Natalia z Charkowa wzruszyła malując… światłem. To zajęcie jest dla niej nie tylko przyjemnością, ale jednocześnie pracą. Podkreślała, że zanim zaczęła się tym zajmować, wiodła przeciętne życie i nie miała pomysłów na przyszłość.

Zwycięzcy 11. edycji to Kinga Grześków i Gonzalo Roque, czyli niezwykły duet tworzący Duo Destiny , który występuje razem od 2015 roku. Pojawiając się w "Mam Talent!" już podczas pierwszego występu wzruszyli swoim talentem, tańcem, sprawnością i opowiedzianą historią. Na to można patrzeć bez końca!

"Mam Talent!" – nowa edycja

Program "Mam Talent!" zadebiutował na antenie TVN 13 września 2008 roku. Jak dotąd wyemitowanych zostało 12. edycji, a każdą z nich prowadził duet Marcin Prokop i Szymon Hołownia.

Jesienią 2021 roku ulubiony talent show widzów powróci. Nie zabraknie zmian i zaskoczeń. Wśród jurorów zobaczymy nową osobę. Do Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak dołączy Jan Kliment!

Zobacz wideo: "Mam Talent!" - casting

Zobacz także:

Sprawdziliśmy, co słychać u zwycięzców "Mam talent!". Nie wszyscy odnaleźli się w show-biznesie

W sobotę: zdradzimy, kto zostanie nowym jurorem w "Mam Talent!"

Agnieszka Chylińska na zdjęciu ze starego mieszkania. "Żyłam w przeświadczeniu, że mi się więcej nie należy"

Autor: Kamila Glińska

Pozostałe wiadomości