Gwiazdy

Nieprzeciętne pasje, determinacja i wytrwałość. Kolejny odcinek "Mam Talent!" rzuci widzów na kolana

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Trzynasta edycja programu "Mam Talent!" już przyniosła widzom wiele emocji, a za nami dopiero dwa odcinki kultowego show. Wiek uczestników nie ma tu znaczenia, jest jeden kluczowy warunek: trzeba mieć talent! A to niestety niejednokrotnie zweryfikował już program - niektórym brakuje obiektywnej oceny.

13. edycja "Mam Talent!" nie przestaje zaskakiwać

W drugim odcinku Agnieszka Chylińska musiała interweniować i przerwać występ 23-latka, który zdecydowanie nie poradził sobie z piosenką Franka Sinatry.

Wystąpiły jednak także osoby, które zachwyciły. Michał Kempa postanowił wykorzystać swój złoty przycisk i zapewnić miejsce w finale Kamilowi Kobędzkiemu, który zaprezentował jazdę akrobatyczną na rowerze.

Mam talent! Źródło: TVN

"Mam Talent!" - kiedy trzeci odcinek?

Nieprzeciętne pasje, determinacja i wytrwałość, a do tego lata ciężkich treningów, to cechuje uczestników, których zobaczymy w trzecim odcinku. Pojawią się również tacy, którzy będą chcieli przejść dalej "lejąc wodę". Czy będą mogli liczyć na łagodne oceny od Jury? O tym przekonamy się 18 września o godzinie 20.00 na antenie TVN i w Player.pl.

Zobacz także:

Zobacz wideo: Małgorzata Foremniak o roli jurorki w "Mam Talent!": Sztuką jest tak powiedzieć "nie", żeby ktoś wyszedł zadowolony, że spróbował

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości